Керамична преса за коса - 9

  • 85 261
  • 827
# 660
Кажи си бюджета най-добре и дамите ще те посъветват. Нямам мнение за този Филипс конкретно. Преди имах друг модел на марката, който ми изкара 10тина години. Смених го с Елипсиса.
Ами до към 150 лв.
Виж целия пост
# 661
Здравейте, и аз имам спешна нужда от преса за коса! 😁 Ама наистина спешна, че моята се счупи. По принцип рядко си изправям цялата коса, но имам бретон, който оправям често. И все пак искам що годе хубава преса, че съм с дълга, гъста, чуплива и ужасно суха коса (не съм руса 🤣 ) Гледах тази на Philips, някой има ли мнение, виждам че градусите са до 200, това не е ли малко? Предишните ми все бяха до 230..


Според мен дай още 50 и си вземи бейбилис, не купуваш всеки ден преса. Аз като бях в търсене освен съветите тук, позната в магазин за техника, също ми каза, че елипсиса е по-добра. Послушах я и съм много доволна.
Виж целия пост
# 662
Здравейте, и аз имам спешна нужда от преса за коса! 😁 Ама наистина спешна, че моята се счупи. По принцип рядко си изправям цялата коса, но имам бретон, който оправям често. И все пак искам що годе хубава преса, че съм с дълга, гъста, чуплива и ужасно суха коса (не съм руса 🤣 ) Гледах тази на Philips, някой има ли мнение, виждам че градусите са до 200, това не е ли малко? Предишните ми все бяха до 230..


Според мен дай още 50 и си вземи бейбилис, не купуваш всеки ден преса. Аз като бях в търсене освен съветите тук, позната в магазин за техника, също ми каза, че елипсиса е по-добра. Послушах я и съм много доволна.
Каква е тая преса,
която толкова хвалите 😁 дайте да я видя
Виж целия пост
# 663
Ето тази
https://www.notino.bg/babyliss-pro/elipsis-3000-ep-za-izpravjane … y6YBoC6sIQAvD_BwE
В момента цената й е приемлива. Бях я гледала и за около 195лв, но цената й варира. На места е и 300лв.
Виж целия пост
# 664
Аз още не съм купила преса и все се ослушвам за инфрачервената на upgrade. Търся перфектно заглаждащ ефект и се чудя дали ще е по-добра от babyliss?
Виж целия пост
# 665
Здравейте момичета.Четох четох иииии се обърках хахаха
Дядо Коледа искам да ми подари преса,но не знам каква.Фризьорка ми препоръчва Upgrade или Loreal,но четейки тук стигам до изводи,че не са за моята коса.Масово тук се хвали Babyliss Pro Elipsis 3000.Бях решила,че тя ще е обаче няколко коментара пак ме спряха защото не била за тънки коси.
Моята коса е тънка,чуплива и имах сериозен косопад,та в този ред на мисли косата ми е и рядка.
Моля от сърце да ми препоръчате преса за моята тип коса.
Търся качество в изправянето, като не искам косата да ми слепва за скалпа след изправяне и максимално щадяща да е (знам,че няма такова чудо,но поне да не гори много).
Благодаря Ви!

PS: Не държа да може и да къдри косата.Основното ще ми е да я изправям,а не да къдря.
Виж целия пост
# 666
Ами моята е тънка и ми е ок елипсиса Thinking
Виж целия пост
# 667
Елипсиса е подходяща за тънка коса, но отнема от обема, което мен ме устройва.
Ако искаш да не ти отнема обема Стиймпод е твоята преса, но не държи дълго изправена косата, без чупки до следващо миене, както го прави Елипсиса.
Виж целия пост
# 668
Елипсиса в момента е 206лв в нотино
Снощи даже ми даде 10%допълнителен код, но за жалост не го помня
В кои сайтове да следя за по-големи намаления
Виж целия пост
# 669
Елипсиса в момента е 206лв в нотино
Снощи даже ми даде 10%допълнителен код, но за жалост не го помня
В кои сайтове да следя за по-големи намаления
Вчера беше 11% и беше само за вчера,
излизаше около 183-4 лв. по спомен.
Виж целия пост
# 670
Елипсиса в момента е 206лв в нотино
Снощи даже ми даде 10%допълнителен код, но за жалост не го помня
В кои сайтове да следя за по-големи намаления
Вчера беше 11% и беше само за вчера,
излизаше около 183-4 лв. по спомен.
Да, явно съм изпуснала кода
Нищо, и така ще преглътна цената
Виж целия пост
# 671
Елипсиса е подходяща за тънка коса, но отнема от обема, което мен ме устройва.
Ако искаш да не ти отнема обема Стиймпод е твоята преса, но не държи дълго изправена косата, без чупки до следващо миене, както го прави Елипсиса.
Много благодаря за коментара.А знаете ли на какъв принцип отнема от обема и защо steampod не отнема?
Много ми интересно след като пресите работят на един и същи принцип защо има разлика.
Виж целия пост
# 672
Нямам представа, може би Елипсиса е по-мощна и като е без пара, повече смачква косата един вид, а Стиймпода й вкарва влага с парата и стои по-обемиста. Така си мисля, но не знам дали това е причината. Това обаче да не те кара да си мислиш, че Стиймпода е много щадяща, иска си защита и от нея.
Виж целия пост
# 673
Моето впечатление от Стиймпод (стария модел) и Елипсиса е, че Стиймпод с дестилирана вода и продуктите на Лореал, които са за нея изправя и омекотява косата перфектно. Драмата ми е, че ми е по-сложно това с пълнене и изпразване на контейнера и по-често прибягвам до Елипсиса. Която напоследък нещо не може да изправи добре силно къдравата ми и заплитаща се, в момента изтощена коса. По-скоро някакъв подходящ стилизант и термо протектор трябва да си намеря. Проблемът мисля е в косата ми, не в Елипсиса. И се стремя поне три дни да не повтарям третиране с преса.
Виж целия пост
# 674
Подкрепям мнението на Krystall. Имам и двете преси Steampod 4.0 и Elipsis-a. Точно според ефекта, който искам да постигна ползвам или едната или другата. Стиймпода заради парата вкарва обем, косата е "пухкава". Пак има блясък, но моята става доста обемиста (имам материал, много ми е гъста и плътна косата). Ползвам Елипсиса като искам пригладена коса, тежко падаща и покорна. С нея издържа една идея по дълго прическата, но на мен ми гори косата понеже я ползвам на 210 градуса, под тях не прави почти нищо за мен. Стиймпода също се задържа и дава блясък. Аз лично още не мога да реша коя предпочитам и затова още си ги "кътам" и двете. Не съм сигурна че помогнах, но която и да изберете ще останете доволна. За Стиймпода вече ползвам пречистена вода от аптеката, вместо дестилирана, много по добре. С дестилираната косата ми беше като мръсна след минаването с пресата. Сега пак го има този ефект, но не е толкова силен. Изправям си косата веднъж в седмицата, в такъв интервал и мия косата ми. Трудно съхне, гъста е и по честото миене я премива, не й харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия