Керамична преса за коса - 9

  • 85 261
  • 827
# 675
Lake Lili а държи ли зяла сидмица изправена, или сутрин пак я минаваш
Виж целия пост
# 676
Държи я изправена, да.
Въобще не я минавам сутрин.
Но тук го има момента че аз не държа да изглеждам като за снимки.
Виж целия пост
# 677
Момичета, колко мм е пресата в нотино, че не мога да се ориентирам нещо?
Виж целия пост
# 678
Момичета, след известно колебание м/у remington 9001 и elipsis 3000 се сдобих с втората…имаше толкава положителни отзиви, че не можах да ѝ устоя.
Сега обаче имам чувство, че сгреших. Не знам, сякаш очаквах повече. Представях си перфектно права коса, някак тежко да пада…знам, че и продуктите са важни, но със стария ми remington(докато беше нов)постигах търсения ефект, дари и без продукти за стилизиране.
Сега се чудя дали да я върна…или да ѝ дам шанс.
Виж целия пост
# 679
На колко градуса я използваш?
Виж целия пост
# 680
Аз използвам пресата на 210 градуса. Но по- ниската температура ми отнема време,а на 210 с 2, 3 минавания е перфектно изправена и издържа до следващото миене ,което е един път седмично. За мен е много важна и термозащитата. За сега най- съм доволна от олиото на Напура и Мароканойл.Косата ми е до кръста и много гъста и чуплива.
Виж целия пост
# 681
На колко градуса я използваш?
Изпробвах всички градуси, последна днес използвах на макс…
Виж целия пост
# 682
Аз се изправям на максималните и косата ми не е мръднала 4 ден. Супер права е.
Виж целия пост
# 683
А освен термозащита нещо друго слагате ли? За да издържа повече време изправена косата?
На мен  термозащитата ми утежнява косата, няма как да издържи 4 дни без миене, но и на два бих била довола. Уви, дори и Елипсис-а не успя да го постигне - може би аз някъде бъркам..
Виж целия пост
# 684
Рали,аз слагам само олио като термозащита. С кремчета косата ми се утежнява ужасно и просто не стои добре. Тествала съм на различни марки и не се получава.
Виж целия пост
# 685
Аз слагам термозащоита като суша. Има олиа които позволяват да ги смесвам с термото и такива, които ми правят косата като немита. В зависимост с кое олио съм избрала да се правя го слагам или след термото и преди сушенето, или правя Термо, сушене, олио. После като изправям не слагам нищо. Имам спрея на Олиосета, но все забравям да го ползвам.
Виж целия пост
# 686
Само термозащита преди пресата, понякога слагам олио и след изправянето, но не винаги. Напурата много помага косата да стои права. По принцип аз си мия косата през ден, просто сега така малко се удължи времето да не я мия.
А освен термозащита нещо друго слагате ли? За да издържа повече време изправена косата?
На мен  термозащитата ми утежнява косата, няма как да издържи 4 дни без миене, но и на два бих била довола. Уви, дори и Елипсис-а не успя да го постигне - може би аз някъде бъркам..
Виж целия пост
# 687
Здравейте
искам да купя преса за коса на дъщеря ми но не можах да изчета всички постове в темата. Искам да купя преса която уврежда косата минимално. Тази https://beautymall.bg/presa-para-loreal-steampod-4-html на лореал я рекламират като такава. Тук в форума има много добри отзиви за babyliss но се чудя дали пресите с пара са по щадящи? Примерно https://www.notino.bg/babyliss/st595e-presa-za-kosa-na-para-za-k … _source=pazaruvaj или https://www.notino.bg/babyliss-pro/elipsis-3000-ep-za-izpravjane … e8313d0fa0a18b8fb
Виж целия пост
# 688
Здравейте, имате ли наблюдения върху тази преса https://www.emag.bg/profesionalna-infrared-presa-za-kosa-otto-br … m_medium=android? Фризьорката ми ме прави с Upgrade и резултата е невероятен, но не ми е в бюджета, затова реших да поръчам тази, струва ми се, че работи на същия принцип.
Виж целия пост
# 689
Здравейте, имате ли наблюдения върху тази преса https://www.emag.bg/profesionalna-infrared-presa-za-kosa-otto-br … m_medium=android? Фризьорката ми ме прави с Upgrade и резултата е невероятен, но не ми е в бюджета, затова реших да поръчам тази, струва ми се, че работи на същия принцип.
Миналата година на черния петък я поръчах. Много бях резервирана към марката, но съм доволна. Няма нищо общо с Ремингтон, Браун, .... Правя се два пъти в седмицата, косата ми издържа и по 5-6 дни. Много гладка и подредена. Може да се правят и терапии с нея на ниски градуси, но все не ми остава време да пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия