Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 418

  • 30 796
  • 737
# 135

Добро утро!
Момичета!:Heart
Хубав ден!
Виж целия пост
# 136


Като Санджар съм...
Виж целия пост
# 137

Обяд е...
Виж целия пост
# 138
Здравейте момичета!



Ден сряда е денят на Йомер и Елиф!




Лек ден и сме в очакване за нещо ново.
Виж целия пост
# 139


Още една целувка, за излизане от следобедния релакс...
Виж целия пост
# 140

Релакс,релакс -ама трябва и да работим!
Виж целия пост
# 141


https://www.instagram.com/p/CalzIfTMTOG/

Енгин е лайкнал днес, публикацията на Shell Türkiye в инстаграм.
Става въпрос, че Shell Türkiye се гордеят с това, че за 4 години са създали 5 300 работни места за жени.
Виж целия пост
# 142

Комисар Йомер!
Мъж-мечта за всяка жена!
Виж целия пост
# 143


Работим като Санджар...
Виж целия пост
# 144

И като Йомер ,шарим по телефоните!
Виж целия пост
# 145
А аз сега сядам да пия един чай. Толкова много работа, дори останах извънредно.
Виж целия пост
# 146
Честит национален празник, момичета!

Виж целия пост
# 147

Добро утро!Честит празник на всички нас!
Да сме горди Българи и да не забравяме историята!
Момичета,желая ви хубав ден !
Виж целия пост
# 148




Добро утро в ден четвъртък и честит празник.
Оставаме в очакване на новини.
Виж целия пост
# 149


Добро утро момичета Two Hearts
Честит празник!
Нека денят да ни донесе повече позитивизъм, повече добри новини и най-вече здраве!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия