Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 418

  • 30 797
  • 737
# 150
Добро утро,



Честит празник!

Момичета, Hug

Здрав и приятен ден.
Виж целия пост
# 151
Добро утро!

 Честит празник! Поклон пред всички, загинали за свободата на България!



Скрит текст:
За съжаление днес загиналите се обръщат в гробовете си заради сегашните постъпки на наследниците си Sad Но аз вярвам, че руската душа ще намери верния път , не може чак толкова да са им промили мозъците и да са им сменили генотипа. Макар ,че аз това го забелязвам от няколко години в младото им поколение - високомерие и национализъм

Нашият човек се покри съвсем, затова пак слагам кафе от Туба , заедно с френски шансон,който тя слуша рано-рано .



Да не би да се мести в Париж Thinking Няма да се учудя - Берг се е преместила в Лондон, Туба също може да си го позволи най-вероятно . Светът е едно голямо село, кой от къде е вече няма кой знае какво значение.Още повече не мога да разбера Путин .

  И ето така изглежда жена на 39години Heart Eyes Времето просто е спряло някъде на 28 за нея Simple Smile

 

Хубав ден!

Виж целия пост
# 152

Един усмихнат Даахан!
Виж целия пост
# 153


Комисар Йомер.Heart
Виж целия пост
# 154
Студен вятър вее при нас!

Санджар ни приканя да пием чай!
Виж целия пост
# 155


И аз като Санджар - със списък в ръка... Кауфланд, Лидл...
Тръгнах уж само за 1, прибрах се със 100 неща /образно казано/. Имаше хора, но нямаше истерия за пазаруване. Тук-там се виждаха препълнени колички, но някакво презапасяване с трайни стоки - не.
Виж целия пост
# 156
Здравейте момичета!

ЧЕСТИТ 3 ТИ МАРТ



На тази дата сме освободени от тежките окови на робството.
Нека винаги да сме свободни!




Керим, Санджар герои изиграни от Енгин-незабравими образи.

Хубав и лек ден на всички.
Виж целия пост
# 157


Момичета Two Hearts
Аз пак зачезвам, после на работа. Въобще март започна ударно "работно".
Виж целия пост
# 158

Винаги проверяваме за нещо ново!
Виж целия пост
# 159


Днес пък съвсем нищо няма.
Ама после, като почнем... Надявам се, че ще го видим първо в нова реклама на Шел...
С нова визия.
Виж целия пост
# 160


Ролите на Енгин и неговите партньорки са събрани в този колаж.




Да не забравим и Даахан.....
Виж целия пост
# 161
Понеже съм от телефона,  не мога да видя  хубаво партньорките,  само да вметна че във всеки проект има поне две, а в някои и по три...
Виж целия пост
# 162


Лека.
Виж целия пост
# 163




Добро утро в ден петък, както казваме, успешен да е.
Чакането продължава...
Виж целия пост
# 164
Добро утро!
Чакаме, чакаме новини!
Март не трябваше ли да излезне филма с Енгин по Netflix?

Спорен ден на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия