АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 154
  • 743
# 315
Да, една дружка с термин 19.03 роди на 23.02 😄 Живот и здраве юли ще сме повечето 🥰
Влезеш ли в 9м във всеки момент можеш да родиш. На теория разбира се. Joy
Виж целия пост
# 316
Имах две състудентки - Даяна и Деяна и на двете им казвахме Диди. Даяна е хубаво име, аз много харесах Доротея но ММ е твърдо против.
Виж целия пост
# 317
Честита Баба Марта, момичета!
Толкова далечно ми изглежда... А колко бързо ще дойде. 🥰
Ако някой помни, че казах, че не налитам на сладко тази бременност  минавам да си призная, че преди малко изядох кутия бонбони 🤣 Признат грях, половин грях.
Днес много ме мързи, дори не м исе разхожда.
Виж целия пост
# 318
Честита Баба Марта, момичета!❤🤍
i.skela, не си сама на мен преди няколко седмици ми се доядоха адски много бонбони сезони с ягода(никога не съм ги харесвала) и си изядох цялата кутия на един дъх без да ми стане лошо…
Аз идвам и за да ви се похваля, чета си ви всеки ден, просто не намирам с какво да се включа, но ето че сега имам  !🤗🤗🤗
С приятеля ми участвахме в кампанията на Иван и Андрей “Направи го сега”, в която избират 20 семейства, на които да осигурят всичко необходимо до 1 годинка на бебето и ние сме едно от спечелилите семейства. Още не мога да повярвам, че имахме такъв късмет от толкова много хора, ние да сме едни от тези печеливши, но е факт и наистина в тия времена се случвали и хубави неща…та повечето неща няма са мога да си избера, но няма значение това е страшно голяма помощ. Не мога да сметна колко пари ще ни спестят…
Виж целия пост
# 319
Супер, браво
Виж целия пост
# 320
manoela_ много хубава новина, честито!
Аз от вчера нз какво ми стана, но такъв глад ме е налегнал, че хапвам като бебетата през няколко часа 😅
Виж целия пост
# 321
Честита Баба Марта, момичета!❤🤍
i.skela, не си сама на мен преди няколко седмици ми се доядоха адски много бонбони сезони с ягода(никога не съм ги харесвала) и си изядох цялата кутия на един дъх без да ми стане лошо…
Аз идвам и за да ви се похваля, чета си ви всеки ден, просто не намирам с какво да се включа, но ето че сега имам  !🤗🤗🤗
С приятеля ми участвахме в кампанията на Иван и Андрей “Направи го сега”, в която избират 20 семейства, на които да осигурят всичко необходимо до 1 годинка на бебето и ние сме едно от спечелилите семейства. Още не мога да повярвам, че имахме такъв късмет от толкова много хора, ние да сме едни от тези печеливши, но е факт и наистина в тия времена се случвали и хубави неща…та повечето неща няма са мога да си избера, но няма значение това е страшно голяма помощ. Не мога да сметна колко пари ще ни спестят…
Честито,мила. В тия времена това си е помощ за малката принцеса.☺
Виж целия пост
# 322
Manoela, честито ❤️ наистина страхотна новина 😊 освен това че наградата е супер е и много мила мисълта, че бебчето ти ще си дойде с късмета 🍀😍
Виж целия пост
# 323
 Plamingo__ Аз съм като бебетата от ден 1 Disappointed Страх ме е да се тегля. Но съм около +10 кг. Как да стоя гладна? Корема ми къркори все едно не съм яла цел ден, а аз до обяд имам три малки хранения. Гледам да закусвам здравословно, не ям хляб вечер. Плодове, салати, месо, риба, кашкавал, млека... всичкоооо се яде. Сладко не ми се яде, много рядно посягам към някой десерт.
Manoela_ никога не съм участвала и вярвала в тези игри.
Браво, много яко Hug някой ден ще разказвате на малката
Виж целия пост
# 324
Маноела, чудесна новина! 💜🥳

Аз една кутия боМбони си я правих и преди бременността 😆Ма нормално, имам инсулинова резистентност.Заради нея имах и корем, сега още повече 🤪 ма срам не срам ще се снимам тия дни, да видите. 🤦‍♀️😅 Сега не налитам на сладко много, доволна съм 😝
Виж целия пост
# 325
Честита баба Марта и от мен , момичета!
Manoelaтова е страхотна новина , да са ви честити всички подаръци и да си ги ползвате със здраве! Ние също участвахме  ,даже видях като теглят печеливши Мануела и Маноела и си викам дали едно от тези момичета е нашето...и ето ! Мн яко !
Аз май се повтарям ама си броя календарни месеци и си смятам че 18та седмица (17+2)съм вече в 5ти месец,който ще продължи 5 седмици.
Виж целия пост
# 326
Абе момичета, как ги смятате правилно тези месеци. На последният ми преглед при доки го попитах нарочно кой месец съм, бях 16+2 и ми каза, че съм завършила 4ти и съм влязла в 5ти лунарен, а 5ти календарен е от 17 май. Нещо такова ми обясни и сега пак се обърках. Аз искам да го схавана, защото приятелките ми, като ме питат кой месец съм аз им отговарям в коя седмица съм и те ме гледат, като гръмнати. Искат месец да им казвам, но и аз не съм сигурна. 😂
Виж целия пост
# 327
Manoela, честито! Simple Smile
Къде са обявени печелившите?
Виж целия пост
# 328
Абе момичета, как ги смятате правилно тези месеци. На последният ми преглед при доки го попитах нарочно кой месец съм, бях 16+2 и ми каза, че съм завършила 4ти и съм влязла в 5ти лунарен, а 5ти календарен е от 17 май. Нещо такова ми обясни и сега пак се обърках. Аз искам да го схавана, защото приятелките ми, като ме питат кой месец съм аз им отговарям в коя седмица съм и те ме гледат, като гръмнати. Искат месец да им казвам, но и аз не съм сигурна. 😂
Нещо не си разбрала. Предполагам, че термина ти е на 17 август, ако е така на 17 март влизаш в 5м. Месец май трябва да влизаме в трети триместър, обаче там вече хептен не мога да се оправя.
Виж целия пост
# 329
Меджик, аз също никога не съм вярвала и участвала, защото никога никой около мен дори не е печелил от такива неща и до някъде си мислех, че са нагласени. Сега не знам какво ме накара да се запиша и ето, че наистина както казва Ангелова - ще си дойде с късмета. Благодаря ви на всички, ще ви дам отзиви по-натам като ни пристигнат нещата.
 Месеците и аз не знам как е най-правилно уж сега сме в 5-ти вече пък остават още 5…
в единия календар ми го дава, че на 16+1 вече се смята 5-ти започнат месец и 4-ти завършен. Имам 2 приложения и в едното като приключа седмица и на следващия ден ми започва направо по-следващата, все едно се пропуска 1 седмица, не знам дали ще ме разберете какво имам предвид. А на другото приложение си ми е на завършени седмици, ето сега по термин 1.08 днес съм 18+1, което в едното приложение е 18, а в другото 19…не знам кое е най-правилно и аз
Джой, има го на клип тегленето, няма списък с печелившите. Във фейсбук страницата на Направи го сега е качен.
Редактирам: Исках да ви попитам дали знаете, може ли да се ползва фенивир или ацикловир? Излиза ми херпес и искам да го стопирам, а в листовката пише при бременни да се консултираме с АГ, разбира се🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия