АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 151
  • 743
# 360
После темата преименува ли се на “нови бебчета, юли/август-първи грижи”, или нещо подобно. Ще е забавно да продължим и с новородените коя какви тревоги има Hug😁
Виж целия пост
# 361
Magic1720 днес бях на ехограф и отговаря на 17 г.с. + някой си ден, забравих кой точно каза. Иначе ми казаха как да си изчисля термина и излиза точно 5 август. По важното ми е че бебка ( нз дали ще има име това дете, с ММ нещо не сме на едно мнение Joy ) е добре и си расте стабилно Heart Eyes .
Разсмя ме с името Grinning ще се разберете, разбира се... Наистина това е най важното, да са здравички!
И аз на скана за пола, като видях сърчицето, ръчички и крачета, вече не ме интересуваше какво е, можех да си тръгвам. Joy ... Само това искам на две седмици толкова ли е трудно Grinning. Цял месец да чакаме Stuck Out Tongue Winking Eye ( знам, че не може)
Виж целия пост
# 362
Аз за това не издържах и отидох днеска, много ми се вижда на един месец, дано като започна да я усещам да съм по- спокойна. Но днес гинеколожката ме защити пред мъжо Grinning . Според него съм се втилясвала и в най - малкото, но тя каза че е нормално при положение че сме ин витро. Нз колко е нормално де, то няма значение как сме забременели, всяка се притеснява за бебчето си.

Magic1720 днес бях на ехограф и отговаря на 17 г.с. + някой си ден, забравих кой точно каза. Иначе ми казаха как да си изчисля термина и излиза точно 5 август. По важното ми е че бебка ( нз дали ще има име това дете, с ММ нещо не сме на едно мнение Joy ) е добре и си расте стабилно Heart Eyes .
Разсмя ме с името Grinning ще се разберете, разбира се... Наистина това е най важното, да са здравички!
И аз на скана за пола, като видях сърчицето, ръчички и крачета, вече не ме интересуваше какво е, можех да си тръгвам. Joy ... Само това искам на две седмици толкова ли е трудно Grinning. Цял месец да чакаме Stuck Out Tongue Winking Eye ( знам, че не може)
Виж целия пост
# 363
Лелее, днес много сте писали Wink
Аз също съм инвитро. В приложението на телефона си вкарах първия ден на последния цикъл, както си е по закон, ако не е инвитро и термина ми изчисли 15.08. На ФМ си казах датата на трансфера 25.11, на 5дневни и ми изчислиха 14.08 Wink
Аз си е сигурно, че ще родя в юли, хем близнаци, хем конизация на шийката. АГ каза, че ако издържа до 37гс ще съм герой. Моя рожден ден е точно 37+3, дано поне подмина тази дата Wink Ако ли не ще си празнуваме трите на един ден и ще си правим голяяяям купон.
Някой беше попитал, какво да прави с Утрогестана, ако трябва да слага нещо друго вагинално. Споделих сутринта, моето АГ ми препоръча Утрогестан през устата, докато трае другата терапия. Но много ми се вие свят. Общо взето го пия и пак си лягам за няколко часа.
Виж целия пост
# 364
Честита Баба Марта,момичета! Бъдете много здрави и щастливи!
Два дни нямах време да чета и днес едвам наваксах.
Маноела, честито! Много е хубаво човек да печели,а пък щом става въпрос за бебчето, щастието е двойно.
За седмиците ползвам приложението  Pregnancy,  месеците си ги броя по датата на термин.
В Петък съм на преглед и нямам търпение вече,защото  не съм виждала бебчо от 04.02 и ми ме малко притеснено дали всичко е наред .
Още не знаем пола, всички около мен казват ,че ще е момиче, но да видим ще познаят ли.
И аз още не го усещам, но съм в 15 г.с и 3 дни и има време за това.
Виж целия пост
# 365
На мен от два дни рязко ми пролича заформен корем. Добре, че е още е студено и сме с повече дрехи. Откачам само като се сетя, че след някоя и друга седмица ще се започнат празните погледи от непознати, тъпите изказвания от сорта ''растеш ли'' на познати и ''дай да погаля корема за късмет'' и т.н и т.н. Идва ми да се затворя вкъщи и да не излизам от нетактични хора.
Виж целия пост
# 366
После темата преименува ли се на “нови бебчета, юли/август-първи грижи”, или нещо подобно. Ще е забавно да продължим и с новородените коя какви тревоги има Hug😁
Аз наблюдавам , че вече мамите от другите теми си създават тема в подфорум "Деца" със заглавие " Родени август 2022" например , така че комуникацията може да продължи, за който има желание и след като се родят бебоците.
Аз влизам с един шеговит съвет към бъдещите мами на момчета : НЕ СЕ ПОДСТРИГВАЙТЕ!
На вчерашния преглед доктора ми каза , че два пъти видяното ми момче ще е госпожица и предния път не било на 100 процента сиг.Малко е странна тази промяна за мен и не знам дали вече да вярвам , но за сега може да ме промените на първа страница с термин 09.08 и 💗💗💗
Иначе явно имам контракции или висока чувствителност на матката при допир , както се изрази доктора и увеличавам магнерота на 3х2 за известно време , после пак ще го намаля.Плацентата ми си е все така ниска - вече я написа плацента превиа маргиналис , което леко ме стряска Sad
И за да завърша с хубави новини - кръвотока е супер , всичко с бебето е наред ,тежи малко над 170грама в 17+2 , но по ехограф 16+6.
Виж целия пост
# 367
Аз пък да ви се оплача. До скоро си мислех, че бременността и хормоните не ми се отразяват на поведението и възприятията, обаче явно не е така.
Вчера много се разстроих от факта, че майка ми е купила чорапки за бебето, а не шапчица, заради онова поверие, което до онзи ден не бях чувала дори.
Даже в момента чувствам вина заради реакцията си, защото какво толкова…харесала ги е и ги е купила, все пак и тя се вълнува.
Направо не мога да се позная.
Виж целия пост
# 368
Оо спокойно миличка , аз вчера плачех и се смях без причина … Чувствам се луда вече 🤣🤣🤣 ММ няма търпение да родя ама си ме търпи милинкия 😂

quote author=NI_CI link=topic=1413348.msg44381407#msg44381407 date=1646208615]
Аз пък да ви се оплача. До скоро си мислех, че бременността и хормоните не ми се отразяват на поведението и възприятията, обаче явно не е така.
Вчера много се разстроих от факта, че майка ми е купила чорапки за бебето, а не шапчица, заради онова поверие, което до онзи ден не бях чувала дори.
Даже в момента чувствам вина заради реакцията си, защото какво толкова…харесала ги е и ги е купила, все пак и тя се вълнува.
Направо не мога да се позная.
[/quote]
Виж целия пост
# 369
После темата преименува ли се на “нови бебчета, юли/август-първи грижи”, или нещо подобно. Ще е забавно да продължим и с новородените коя какви тревоги има Hug😁
Аз наблюдавам , че вече мамите от другите теми си създават тема в подфорум "Деца" със заглавие " Родени август 2022" например , така че комуникацията може да продължи, за който има желание и след като се родят бебоците.
Аз влизам с един шеговит съвет към бъдещите мами на момчета : НЕ СЕ ПОДСТРИГВАЙТЕ!
На вчерашния преглед доктора ми каза , че два пъти видяното ми момче ще е госпожица и предния път не било на 100 процента сиг.Малко е странна тази промяна за мен и не знам дали вече да вярвам , но за сега може да ме промените на първа страница с термин 09.08 и 💗💗💗
Иначе явно имам контракции или висока чувствителност на матката при допир , както се изрази доктора и увеличавам магнерота на 3х2 за известно време , после пак ще го намаля.Плацентата ми си е все така ниска - вече я написа плацента превиа маргиналис , което леко ме стряска Sad
И за да завърша с хубави новини - кръвотока е супер , всичко с бебето е наред ,тежи малко над 170грама в 17+2 , но по ехограф 16+6.
Честито за сега розови гащи 🤣За сега защото нищо не се знае.😎 Аз също съм с ниска плацента не е правиа,но и аз имам болки,дали от нея или от друго незнам🤷‍♀️Нямам втвърдявания,което е добре. Иначе си пия Алеракта,но на мен АГ на частно не ми дава магнезий чист все още,каза ще го почна след 20 седмица🤷‍♀️АГ по здравна каса пак каза нищо ми няма😆Но опрделено от Алеракта се чувствам по добре!
Виж целия пост
# 370
Аз пък да ви се оплача. До скоро си мислех, че бременността и хормоните не ми се отразяват на поведението и възприятията, обаче явно не е така.
Вчера много се разстроих от факта, че майка ми е купила чорапки за бебето, а не шапчица, заради онова поверие, което до онзи ден не бях чувала дори.
Даже в момента чувствам вина заради реакцията си, защото какво толкова…харесала ги е и ги е купила, все пак и тя се вълнува.
Направо не мога да се позная.

Аз съм същата Grinning, майка ми взема някакви неща, не всеки ден разбира се. Но ме е яд, че аз имам едно шишинце и биберон подарък от болницата, а тя има вече пижамка. Joy
Днес свекърва ми става на 50, има юбилей. Аз се уплаших и реших, че няма да летим за да сме в БГ днес... От сутринта рева, (даже и сега) че няма да успеем да уважим тази прекрасна жена.
Disappointed Relieved
И да се похваля от снощи моето момче (дано си остане така Satisfied ) е много игриво. И аз съм с предна плацента и ще разпитам какво се случва и как е на 14ти, че съм се притеснила, дано не е ниско.
Виж целия пост
# 371
Megic в коя седмица си?
Виж целия пост
# 372
18+2... Всеки понеделник започвам нова. Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Хихихи честито, Орехче аз мислех, че ще имам и исках да имам момче, но като ми казаха момиче на първата ФМ се зарадвах много и се настроих толкова много за момиче, че сега като ходих на преглед миналата седмица ме беше страх да не ми кажат момче 😂
Меджик честито за танцуващото човече 🤗🥰, аз също се водя с предна плацента, но от самото начало откакто я усещам бебка си я усещам някак отвътре, не на коремната стена отпред не знам как да го обясня.
Виж целия пост
# 374
После темата преименува ли се на “нови бебчета, юли/август-първи грижи”, или нещо подобно. Ще е забавно да продължим и с новородените коя какви тревоги има Hug😁
Аз наблюдавам , че вече мамите от другите теми си създават тема в подфорум "Деца" със заглавие " Родени август 2022" например , така че комуникацията може да продължи, за който има желание и след като се родят бебоците.
Аз влизам с един шеговит съвет към бъдещите мами на момчета : НЕ СЕ ПОДСТРИГВАЙТЕ!
На вчерашния преглед доктора ми каза , че два пъти видяното ми момче ще е госпожица и предния път не било на 100 процента сиг.Малко е странна тази промяна за мен и не знам дали вече да вярвам , но за сега може да ме промените на първа страница с термин 09.08 и 💗💗💗
Иначе явно имам контракции или висока чувствителност на матката при допир , както се изрази доктора и увеличавам магнерота на 3х2 за известно време , после пак ще го намаля.Плацентата ми си е все така ниска - вече я написа плацента превиа маргиналис , което леко ме стряска Sad
И за да завърша с хубави новини - кръвотока е супер , всичко с бебето е наред ,тежи малко над 170грама в 17+2 , но по ехограф 16+6.
Честито за сега розови гащи 🤣За сега защото нищо не се знае.😎 Аз също съм с ниска плацента не е правиа,но и аз имам дали от нея или от друго незнам🤷‍♀️Нямам втвърдявания,което е добре. Иначе си пия Алеракта,но на мен АГ на частно не ми дава магнезий чист все още,каза ще го почна след 20 седмица🤷‍♀️АГ по здравна каса пак каза нищо ми няма😆Но опрделено от Алеракта се чувствам по добре!
Благодаря , за сега 😀 Иначе алеракт имам наличен вкъщи, изписван ми е от същия лекар миналата Б  , но сега само магнерот ми е казвал да пия, явно има нещо предвид.Надявам се да помогне увеличаването на дозата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия