Юлче малко, я вече покажи момче или момиче си ти! - Термин Юли 2022 - тема 4

  • 51 581
  • 785
# 120
Joy Joy, ти коя седмица си? Аз моите близнаци не ги усещам още, а съм в 18 г.с. и 5 дни и се надявам всичко да е наред и скоро да ги усетя. Знам, че в началото движенията са едва доловими. Лекарите ми казаха, че към 19-20 г.с. се очаква да се усетят. Иначе и аз съм със задни плаценти и все си мислих, че може и малко по-рано.

Верно е че моите са най-мънички ( 5 август термин близнаци) и сигурно, защото имат място ама са много шугави Simple Smile Голямо дебнене за да ги измерят Simple Smile да видим на 17 март съм на фетална втората тогава ще съм живот и здраве в 21 г.с
От два дни усещам някакви странни потрепвания, но ми е първа бременност и не знам дали са бебетата.
Виж целия пост
# 121
Днес съм 17+1 ден и аз  съм по последен преглед със задни плаценти -допират се ( до предният преглед все ми казваха, че единият е с предна единият е със задна)
И на мен Док ми каза, че от към 19-20 седмица би трябвало да ги усещам.
Аз не съм убедена това което усещам от вчера и днес дали са те...
Виж целия пост
# 122
Ще чакаме значи по-отчетливи движения. 

Днес съм 17+1 ден и аз  съм по последен преглед със задни плаценти -допират се ( до предният преглед все ми казваха, че единият е с предна единият е със задна)
И на мен Док ми каза, че от към 19-20 седмица би трябвало да ги усещам.
Аз не съм убедена това което усещам от вчера и днес дали са те...
Виж целия пост
# 123
Добър вечер. Днес минах ФМ при Д-р Стратиева - всичко е наред, ще си имаме отново здраво момиченце ❤️ доволна съм от прегледа, всичко обясняваше, отговаряше на въпросите ми. Само дето си почакахме 2 часа, ама и това мина.
Виж целия пост
# 124
Риан, аз гледах че другия петък влизаме в 6 месец: https://www.babycenter.com/0_how-pregnant-am-i-pregnancy-by-week … sters_10326878.bc
 Странно защо го има това разминаване, сега гледах и табличката в първия пост на Филме.
Виж целия пост
# 125
https://www.namama.bg/article/broene-na-sedmcite-i-mesecite-prez-bremennostta/

В различни сайтове го дават различно. Таблицата, която сложих е от приложението което използвам.

Деска, честито второ момиченце!
Виж целия пост
# 126
Здравейте момичета, мисля че е крайно време и аз да се запиша при вас! Аз съм от августовската група, може да ме запишете с термин 05.08. с момче💙! Но съм почти убедена че ще се роди края на Юли месец, а и най-вероятно ще съм секцио така че е почти сигурно че ще е юли, затова се записвам и аз при вас. Виждам че и други бъдещи мами от нашата тема са при вас, така че с някои вече се "познавам".😄

Аз се чудя кога да си записвам час за ФМ, дали не е рано, но лекаря който съм си харесала е доста зает затова май не е рано, сега съм в 18г.с. (17г.с. и няколко дни).
Виж целия пост
# 127
Yana.GG, аз в 17-та се обадих и имаха час чак за 22-ра.
Иначе добре дошла.
Виж целия пост
# 128
Yana.GG, аз в 17-та се обадих и имаха час чак за 22-ра.
Иначе добре дошла.

Благодаря! Blush Значи тези дни ще се обадя, тя до кога се правеше до 24г.с. ли? Или аз нещо се бъркам?
Виж целия пост
# 129
Yana.GG, аз в 17-та се обадих и имаха час чак за 22-ра.
Иначе добре дошла.

Благодаря! Blush Значи тези дни ще се обадя, тя до кога се правеше до 24г.с. ли? Или аз нещо се бъркам?

18 - 22 по добре в 20
Виж целия пост
# 130
Между 18-23, като е най-добре 20-22.
Yana.GG, аз в 17-та се обадих и имаха час чак за 22-ра.
Иначе добре дошла.

Благодаря! Blush Значи тези дни ще се обадя, тя до кога се правеше до 24г.с. ли? Или аз нещо се бъркам?
Виж целия пост
# 131
Благодаря, значи направо утре звъня, ако не ми вдигнат в понеделник.😄 Мислех си че имам време пък то не останало.
Виж целия пост
# 132
Моля за малко помощ. От няколко дни...започна да ми тече нещо от гърдите. Не е ли много рано за коластра? Случвало ли ви се е? Първия път си помислих,че съм се накапала с нещо,ама днес вече се уверих,че не се капя.... хахаха
Виж целия пост
# 133
Ами… те май гърдите ни отдавна са пълни с коластра?
Виж целия пост
# 134
Ами… те май гърдите ни отдавна са пълни с коластра?

Това хубаво,ама четох,че в редки случаи към 8-ми месец започва да се отделя....аз съм още 20г.с 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия