Пъзели - 38

  • 26 347
  • 744
# 60
Накрая обаче се чувствам удовлетворена Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Много благодаря Simple Smile Обаче, при мен, вместо някой благороден метал, пише Група B2B4 - сигурно защото смених имейла със служебния. Карай, тя отстъпката е важна, не категорията Grinning

Happy eyes, безспорно е много красив!
Виж целия пост
# 62
Много благодаря Simple Smile Обаче, при мен, вместо някой благороден метал, пише Група B2B4 - сигурно защото смених имейла със служебния. Карай, тя отстъпката е важна, не категорията Grinning

Happy eyes, безспорно е много красив!
Тони, и при мен е така. Но B2B4 е по-добре на някои категории от медал
Виж целия пост
# 63
Май имаше още някой наскоро, който искаше да реди сувенирите или се лъжа?
За момента последна е white duckling.

Аз съм неспасяем случай, колкото продадох, толкова и накупих, няма да се изчистя скоро от купчините с пъзели.

П.П. Искате ли като прибера сувенирите да пусна някой друг да обикаля? Ще помисля кой евентуално мога да предложа, че да се включат повече хора, да не е толкова труден.
Виж целия пост
# 64
Да,аз искам Blush
Виж целия пост
# 65

Вени, значи пиши директно на white duckling да се уговорите да ти ги прати след като ги нареди тя.

Аз съм започнала едни цветя на Гибсънс, ще ги редя дълго време.
Виж целия пост
# 66

Вени, значи пиши директно на white duckling да се уговорите да ти ги прати след като ги нареди тя.

Аз съм започнала едни цветя на Гибсънс, ще ги редя дълго време.
Не за сувенирите, за следващия пътуващ...
Виж целия пост
# 67

Вени, значи пиши директно на white duckling да се уговорите да ти ги прати след като ги нареди тя.

Аз съм започнала едни цветя на Гибсънс, ще ги редя дълго време.
Не за сувенирите, за следващия пътуващ...

A добре, настана объркване. Мисля усилено, трябва хем да е по-лесен, хем да е издръжлив.
Виж целия пост
# 68
И аз искам за някой друг пъзел да се запиша:)
Виж целия пост
# 69

Вени, значи пиши директно на white duckling да се уговорите да ти ги прати след като ги нареди тя.

Аз съм започнала едни цветя на Гибсънс, ще ги редя дълго време.
Не за сувенирите, за следващия пътуващ...

A добре, настана объркване. Мисля усилено, трябва хем да е по-лесен, хем да е издръжлив.
Може да пуснеш нещо като анкета, 3-4 пъзела и да избираме. Това е само идея, не те ангажирам Blush
Виж целия пост
# 70
Ето една синя идилия от мен. Оказа се по-лесно от очакваното, благодарение на нестандартните части. Кобъл Хил
Виж целия пост
# 71
Вчера пролет, днес - зима, а при нас е по жътва 😂

Eurographics, 1000 части
Виж целия пост
# 72
А аз стоя и се чудя защо разделих външните Joy
Виж целия пост
# 73
Happy eyes, това кой пъзел е?
Пътуващият зарзават пристигна у нас. Мъжът на Тони ми го донесе (Емо от Спиди) и след като си тръгна се сетих, че не го почерпих с мъфини, не домашни като на Тони, от Lidl, но щяха да свършат работа Grinning
Пъзелът изглежда в чудесно състояние, но ми се струва, че към края на пътешествието кашонът ще се разпадне.
Виж целия пост
# 74
Аааа, чичо Емо го чакам утре, ама няма мъфини този път - мебелите за антрето не се купуват и сглобяват сами Grinning  По тази причина още се моткам и с влака, но утре вече смятам да го приключа. Дано не забравя да снимам една напълно уникална сглобка, която имат Springbok.
Скрит текст:
А ММ се оправя съвсем добре със шоколада, който му подари (той и без това мъфини хапва само ако са със сирене, пък бял шоколад ще изяде сигурно и ако на улицата го намери) Wink
И аз е зачудих кой е пъзелът на Happy eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия