Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 6

  • 61 748
  • 787
# 75
Суууупер слабо намаление 🤐
Виж целия пост
# 76
Суууупер слабо намаление 🤐

Съгласна и като няма и код нищо не поръчах
Виж целия пост
# 77
Май и аз съм пас този път
Виж целия пост
# 78
Какви са ви впечатленията от марката EDITED?
Поръчах  едно палто сега и отново се оказа дефектно - подплатата на единия ръкав беше осукана.
Преди поръчвах една блуза, на която подгъвът беше ушит накриво.
Имам чувството, че си пласират дефектните модели у нас, защото не вярвам това да се продава на Запад.
Виж целия пост
# 79
Две тениски поръчах на S.Oliver. Друго нищо интересно.
Виж целия пост
# 80
Ех, жалко изтекъл е!
25TEDI за над 100лв, валидно 48ч.
Виж целия пост
# 81
Изнамерих код персонален, но ми изписва, че не важат по време на промоция.
Значи просто ще си чакам по-добро намаление, това никакво не е.
Виж целия пост
# 82
От тези персонални кодове при мен никой никога не сработи. При намаление ми дава, че не може да се ползва, след намаление - невалиден и така 2-3 пъти вече.
Виж целия пост
# 83
Този пише, че е валиден днес и утре - KARINAA5, но май е за 5%
Виж целия пост
# 84
Суууупер слабо намаление 🤐

Съгласна и като няма и код нищо не поръчах
Аз имам код за 20% , ама не важи по време на намалението.
Виж целия пост
# 85
Суууупер слабо намаление 🤐

Съгласна и като няма и код нищо не поръчах
Аз имам код за 20% , ама не важи по време на намалението.

Инфлуенсърските минават
Виж целия пост
# 86
Инфлуенсърските минават
Не намерих действащ. Знаеш ли някой? Този за 5 % дори не съм го пробвала. Сигурно действа, но е твърде малко.
Виж целия пост
# 87
Инфлуенсърските минават
Не намерих действащ. Знаеш ли някой? Този за 5 % дори не съм го пробвала. Сигурно действа, но е твърде малко.

И аз не успях да намеря, този за 5% не съм го пробвала ама с него и без него все тая 😁
Виж целия пост
# 88
Tea05
Виж целия пост
# 89
Освен 100-те дни за връщане, друга рекламация не може да се направи, така ли? Показаните по-напред боти на Тамарис приключиха - разпраха се при свръзката на кожата с тока. Купени са края на ноември, за съжаление вече нямат бутон за връщане. 100 кинта за 3 месеца неособено интензивно носене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия