Мъжете и бракът

  • 51 168
  • 1 609
# 1 365
Ама добре бе, Тангра, тогава говори и позитивно, дай и добри примери! Smile
Аз лично от нищо не съм разочарована, мъжете имат чудесно отношение към мен, разбирам се добре с противоположния пол. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 366
Що да сме разочаровани? Иваме си всичко. Като гледам мъжете са по....особено у бг мама.
Не знам. Питай господин прабългарско божество.
Мъжете у форума са най. Не ги подценявай сега....
Виж целия пост
# 1 367
Аз лично съм разочарована от един единствен мъж. Останалите са сладури. Даже има идеални за брак, ама аз не търся брак.
Виж целия пост
# 1 368
Само факта,че мъж виси тук, трябва да ти говори да някакви дефицити.
Аз не познавам мъже, от обкръжението ми, които да стоят у женски форум. Освен ако не търсят нещо, което в действителността не могат да получат и всъщност не са това, за което се представят.

Рокс, надявам се у форума не си търсиш мъж.😅
Виж целия пост
# 1 369
Само факта,че мъж виси тук, трябва да ти говори да някакви дефицити.
Аз не познавам мъже, от обкръжението ми, които да стоят у женски форум. Освен ако не търсят нещо, което в действителността не могат да получат и всъщност не са това, за което се представят.

Рокс, надявам се у форума не си търсиш мъж.😅

И аз имам особено мнение към мъжете, които са склонни да висят по цял ден в обркъжение, където се разискват теми като температурки, секрети, учителките в детските градини... а и да се чувстват добре и горди!
Сигурно намират нещо интересно, ама не знам тестостероните не ги ли вадят от тази среда и да ги запращат някъде, където могат да се конкурират. Все тая.
Виж целия пост
# 1 370
А аз нямам особено мнение за мъжете във форума. В живота мъжете и жените обитават едно и също пространство, защо не и тук? Интересно, ако аз отива в мъжки форум дали ще съм с някакви дефицити?
Виж целия пост
# 1 371
А аз нямам особено мнение за мъжете във форума. В живота мъжете и жените обитават едно и също пространство, защо не и тук? Интересно, ако аз отива в мъжки форум дали ще съм с някакви дефицити?
Да, вероятно ще си търсиш мъже.
Виж целия пост
# 1 372
Тогава ще сложа по-съблазняващото поведение. Wink
Виж целия пост
# 1 373
Анди, разочароваш ме сестро.
Мислех, че си отупала, поне словестно няколко от тия желани ергени.
Виж целия пост
# 1 374
Моето мнение за мъжете във форума е, че има всякакви Satisfied Има и пичове, има такива, които видно им е готино и редовно се шегуват. Има мрънкачи, има такива, които избиват комплекси и все се чудят как да пробват да мачкат жените. Има такива, чието мнение е изказано качествено и уважавам, дори когато се разминава с моето. Въпреки по-малката извадка спрямо жените, не бих казала, че е по-малко пъстра.
Виж целия пост
# 1 375
И все пак не забравяй, че е анонимен форум и всеки може да се представя за някакъв, какъвто реално не е. И мъжете, и жените разбира се. Съгласна съм с Хепи. Лично разпознах двама мои съграждани във форума, и да, изобщо не са това, за което се представят.
Виж целия пост
# 1 376
Абе знаеш ли, може тук да си показват истинските лицa Satisfied Или поне тези, които не смеят навън Wink Но и в това отношение смятам е шарено.
Виж целия пост
# 1 377
Нормално е във форум да се обсъждат принципни положения. Още повече във общи теми като тази.
В истинския живот най-често комуникацията е лична и индивидуална. Целта е друга.
На мен пък ми е странно, когато хора правят пълен паралел между форум и реалност и държат да се държат точно така, както и в реалността, да се правят на ударени, на по-глупави, отколкото са, и разни други подобни закачки и флиртове.
Аз много пъти съм казал, че пиша по форуми заради абстрактното обсъждане, и ме интересуват фактите, истината и знанието. А не лични закачки и поликторектност.
Виж целия пост
# 1 378
Само факта,че мъж виси тук, трябва да ти говори да някакви дефицити.
...

Ау, много мило Grinning

Сигурно попълват нашите дефиците Joy
Виж целия пост
# 1 379
Ех, Тангра, много си плашлив! За принципа! Мани ги принципите! Че ти в още колко форуми пишеш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия