Намерих

  • 65 467
  • 370
# 210
искам да уточня нещо за тези, които ще правят тестени фигурки. за коледните празници правих тесто от другия подфорум- 1:1 брашно и сол + 2 с.л. лепило за тапети и част от него оцветих с червен пипер и куркума. получиха се много добри цветове. не съм преглеждала подробно книжката с тестените фигури и не знам как съхнат, но моите имаха много сложна система на печене. след която всички изглеждаха в един и същи цвят, така че имайте едно наум с естествените оцветители  Wink
Виж целия пост
# 211
пускам тези две книжки с условие този ,който се възползва от тях да ми прати едно украшение по имейла:)








Виж целия пост
# 212
това е една книга за професията майстор на перуки. Така трябва да се казва мисля:)
Снимка няма.
Този и по-горните два файла са djvu
Виж целия пост
# 213
днес тъй като ме боли зъб и съм по-нервна съм зарязала всички контакти с реални хора и мога да си позволя да пусна малко повече открития:))


имам приятелка ,която умира да моделира разни нещица от тел . Аз не съм много благосклонна към този материал тъй като дращи /знам от личен опит ,правейки една масичка/ ,но нещата са наистина прекрасни.



Виж целия пост
# 214
Хипатия благодаря много много за инфото.Даже вече качих някой неща
Виж целия пост
# 215
Хипатия, а можеш ли да откриеш нещо за рисуване върху стъкло и порцелан (по-точно чаши и чинии)
Благодаря за всичко останало - много е идейно  bouquet
Виж целия пост
# 216
Някой свали ли последната?
Не ми се сваля както трябва...
Виж целия пост
# 217
Някой свали ли последната?
Не ми се сваля както трябва...

При мен се свали съвсем нормално.
Хипатия,страхотна е,мерси Hug
Виж целия пост
# 218
radinna,
ами аз преди няколко дни точно такива книги търсех тъй като ме осени идеята да нарисувам едно стъкло. Така ,че си направих малка колекция ,която не мислех ,че ще представлява интерес за някой друг.
Ама щом така любезно ме молиш ще взема да я споделя с теб:))















След малко и другите файлове.
Те са повечето шаблони.
Виж целия пост
# 219
Хипатия, а изпълняваш ли поръчки?  Grinning Там откъдето ги сваляш дали ще се намери нещо за красиво декориране на храна (предястия, детска кухня, десерти и др.)? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 220
Ани69, сподели с нас какво си качила Hug
Стейси, преди време точно от форума си свалих една книга за украсяване на ястия. Ако искаш ще ти я пусна на кю-то
Виж целия пост
# 221
Хипатия, а изпълняваш ли поръчки?  Grinning Там откъдето ги сваляш дали ще се намери нещо за красиво декориране на храна (предястия, детска кухня, десерти и др.)? Благодаря предварително!
аха и поръчки изпълнявам:)
Ама твоята ми е лесна -книгите вече ги бях пуснала в една тема ,но след срива преди няколко дни се затри.















Виж целия пост
# 222
radinna,
ето и останалите.









а това тук са шаблони






тези тук
съм ги събирала аз от къде ли не

Виж целия пост
# 223
тази книга слагах ли я?
Май не съм.



Виж целия пост
# 224
Някой свали ли последната?
Не ми се сваля както трябва...

При мен се свали съвсем нормално.

Благодаря!  bouquet
Грешката се оказа в моя телевизор. Заредих Acrobat Reader 8.

Обаче днес Хипатия беше безмилостна към нас...
Толкова много за сваляне.... Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия