Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 55 845
  • 1 182
# 225
Ем, напълно подкрепям написаното от теб за този празник и извиненията.
Румка, при нас сняг няма, ама си е мокро и не е от джакузи на терасата. Весело да ви е!
Лиляна, заредила си се, лека да ти е седмицата.

Виж целия пост
# 226
Тути, да, битови са стаите. Има стара и нова част. Сега сме в новата, миналата година бяхме в старата. Джакузита няма във всяка стая. В на децата например няма 😂

Мари, видях Рим. Снимките от сега ли са, пропуснала ли съм пътуването 🙄

Бухтичка, много пораснала.
Виж целия пост
# 227
Румка, снимките са от вчера от ММ, който е в командировка.
Виж целия пост
# 228
привет!
Видях прекрасна Бухтичка.
Много е пораснал.
Днес възстановката на Сирни заговезни беше много хубава.
Една снимка от днес.
Виж целия пост
# 229
Как сияете, Боби Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Боби,много сте хубави!
Виж целия пост
# 231
И си приличате!
Виж целия пост
# 232
Мари, Тути е права, че жълтия цвят е от домашните яйца!

Лилс, много презаредена звучиш! Браво!

Боби, много сте хубави!

Мери, здрава да е майка ти!
Виж целия пост
# 233
Благодаря за поздравите за рождения ден на майка ми! Зарадва се на вниманието и подаръците, доволна съм!
Виждам, че доста от вас също сте имали хубав уикенд, браво!
Виж целия пост
# 234
Добро утро!
Снежно е при нас.
Днес татко ще го приемат в болница. Дано овладеят хепатитите, защото събира вода.
Днес започваме танци.
Хубав ден!
Спорна седмица!
Виж целия пост
# 235
Добро утро!

И при нас е снежно и студено! Цяла зима нямахме сняг и ей го на, през март! Женска ни работа!

Хубава седмица, момичета!
Виж целия пост
# 236
Добро утро ☕
Боби, страхотни сте 😍
Стискам палци за татко ти ✊
Буб, много апетитната баница 🙂
Руми, браво, добре си изкарваш, радвам ти се 🤗
Мари, върна ми спомените за Рим, макар да казах, че няма да се върна, пак ми се доходи 🙂
Успешна седмица момичета 🤗
Времето ще е ужасно тази седмица!
Виж целия пост
# 237
Добро утро.
Аз май съм от малкото щастливки без сняг, но студът си е факт.
Лека да е седмицата.
Виж целия пост
# 238
Добро утро и успешна седмица.
Виж целия пост
# 239
Добро утро!
БЕгам на работа!
Хубав ден от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия