Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 55 845
  • 1 182
# 240
Добро утро!

Бухтичка 🤩

Боби, много сте хубави! Надявам се с татко ти всичко да е наред!

Руми, веселооо!

И тук имаме сняг... Къде спа цяла зима се чудя.

Тегава седмица ми се очертава...

Спокойна да е вашата!
Виж целия пост
# 241
Добро утро, мацки!

Хубава седмица!
Виж целия пост
# 242
Добро утро!

Боби, стискам палците за татко ти Flowers Four Leaf Clover

Сняг нямаме, но и не искам, на дъжд е работата, но поне не е толкова студено, колкото очаквах. С подходящи дрехи даже е приятно за вървене.

Спокойна седмица, момичета!
Виж целия пост
# 243
Добро утро!

Честити да са всички, които празнуваха и пропуснах тези дни!

Боби, 🍀

Руми, весело да ви е!

Чудна Бухтичка 🥰

Приключи отпуската с един Щастливец, един от малкото ресторанти, които харесвам. От днес обратно на плантацията.

Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 244
Добро утро и от мен,

сняг при нас не задържа, но е голям студ.

Руми, чудно местенце.
Виж целия пост
# 245
Да споделя, за която ползва - има добри намаления на Шисейдо в Нотино. Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Привет!
По време на първия час ми се обадиха от ДГ, Митето го тресе и е повърнал....
Болничен съм, 3 дни.
Днес започваме танци, мисля да отида... Вече ми е неотложно... Само болести и болници...
За час да се откъсна...
Виж целия пост
# 247
Боби, бързо да му мине.
Виж целия пост
# 248
Боби, бързо да му минава на Митето. Приятелка от вашия град е споделила клип на школата на Марти от вчера /по носията се ориентирах/, браво на децата, в този сняг как се играе не искам и да знам.
Виж целия пост
# 249
Селесте, много са добри! Играят при всякакви метеорологични условия.
Една снимка и от мен - Марти е момичето, което се вижда вдясно от огъня Simple Smile
Виж целия пост
# 250
О, русчуклийска носия.
Толкова ми е студено, че думи нямам
Виж целия пост
# 251
И на мен Титина.
Мразя студа. Цял следобед умрях от студ.

Много хубава снимка!
Виж целия пост
# 252
Във Варна беще доста по-топло. Тук отново сняг... хубаво, че не чистя и кола от снега
Това е едно от нещата, които ми липсват. Топлото време, целогодишно. Там пък си мечтаех да ми замирише на студ. Това хората верно угодия нямаме.
Виж целия пост
# 253
Привет!
Ходих на танци. Толкова ми липсваха....
Марти гледа Митето.
Сега сме всички вкъщи.
Вечеряме и гледаме капките.
Наздраве!
Виж целия пост
# 254
Добро утро и честит празник,  дами!

Боби, бързо да се оправя Митето!

За днес сме предвидили почерпка в офиса, а довечера сме на традиционната вечеря с момичетата. Утре ще поздравя мама, баба и снаха ми, че днес няма да сколасам.

Хубав и цветен да ви е денят!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия