Искам да кажа...(192) през март 2022

  • 55 845
  • 1 182
# 255
Добро утро ☕
Честит празник мили дами 🌹😍
Бъдете все така прекрасни и красиви!
Чакаше ме изненада като се събудих 🥰
Днес да си изкарате страхотно и да ви поглезят 😎

Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 256
Добро утро!
Честит празник, момичета! Бъдете глезени, обичани и ценени!
Виж целия пост
# 257
Честит празник, момичета!
Бъдете здрави, красиви и обичани 🌷🍀🌹
Виж целия пост
# 258
Добро утро.  Честит празник.  Бъдете здрави, обичани, обичащи и щастливи.
Виж целия пост
# 259
Добро утро!
Честит 8 март!
Нека всяка от нас се чувства най-прекрасната и обичана жена не само днес, а всеки ден!
ММ тръгва днес.
Ние с Митето сме вкъщи.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 260
Честит празник, мили момичета! Бъдете здрави , щастливи, обичани и ценени!
Виж целия пост
# 261
Честит празник, прекрасни! Бъдете здрави, усмихнати, желани и ценени целогодишно! Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

Слушам сега един баща в двора на училището как отивал в Кауфланд, че жената си била харесала някакви тенджери и тигани и вчера чак опашка имало за тях. Тъй де, тУпни 'и ги баш днес, да си знае мястото до огъня.

Днес трябва да намеря един час да сляза до центъра, че така да ми се е доходило на театър, а има интересни постановки този месец.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 262
Честит празник, момичета!
Бъдете здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 263
Честит празник, мили дами!

Здрави, обичани, ценени да сте! С много поводи за радост и усмивки! 🍀🎊🍾🌷
Виж целия пост
# 264
Добро утро и честит празник!

Обичани и глезени да сте Hug
Виж целия пост
# 265
Честит празник, дами!

Селесте, може жената да си ги е поръчала.
Моят миксер с купа и пасатор още работи, а го получих на един 8 март преди 20 години и с него пасирах манджичките на голямото чаве Simple Smile Бяхме бедни студенти тогава.
Виж целия пост
# 266
Честит празник! Здрави, обичани и ценени бъдете!
Виж целия пост
# 267
Честит празник момичета!
Виж целия пост
# 268
Честит празник! Обичани, глезени и ценени да сме!

Направих баницата и почерпих в службата, сега уговарям колежки да полеем празника довечера.
Виж целия пост
# 269
Честит празник, момичета!
Здрави да сте и много обичани!
Довечера ще излизам с приятелки.
ММ с нищо не се е отчел все още,но до довечера има време.
Хубав ден и весел празник!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия