229 пролетни надежди - Немската тема

  • 27 123
  • 725
# 720
Според мен ако те е интересувало да си разбрала до сега, а не да чакаш да ме апострофираш. Направи си справка сама ако искаш.
Виж целия пост
# 721
Папурче, по-късно ще ти пусна линк.
Какъв е този сериен грабеж на огледала? Flushed

Дано ви се получи с доброволстването на границата!

За авточасти не знам, но строителните материали са в недостиг.
Виж целия пост
# 722
Бибит, пусни го тук и други се интересуваме Simple Smile
Виж целия пост
# 723
https://www.amazon.de/ESSLNB-Vergr%C3%B6%C3%9Ferung-Einsteiger-S … %2C139&sr=8-1

Това е телескопа. Може да се разглобява на 2 части и така да се пренася.
Има и други модели, но детето на това се спря.

Още 1 звезда(заснета от сина), Бетел Гойзе, на малко повече светлинни години от нас, червен свръхгигант. Bowtie

***********
Виж целия пост
# 724

Уискито без лед ли да го пием съветваш? Доообре. Слушам и изпълнявам. Stuck Out Tongue Winking Eye

Е бива ли без лед?

Катеричке, на водолеите им действа безумно пълнолунието, няма шанс за наспиване Sad И молитви не помагат.
Пепе, ми щом е така, докладвай тестовете и почивай Simple Smile То по-хубаво от хоум офис няма Simple Smile
Бибит, много готино, мерси за линка!
Виж целия пост
# 725
Гея, за безсънните тук един телескоп направо е препоръчителен. Smile Ще си зяпате звезди по цяла нощ...

Хайде на новата тема, в нея има място и за мъжки хеликоптери също. Wink

https://www.bg-mamma.com/?topic=1423860
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия