С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

  • 45 207
  • 761
# 510
Не мога да преценя кое е по-зле, да се стиска или да са му твърде широки пръстите. Моят е от вторите. Ами дразни си ме пак.
Виж целия пост
# 511
Я сама си свърши работата, то се е видяло...
Виж целия пост
# 512
Има развитие по случая. ММ "забравил" да купи лалетата Smile И се кълне, че наистина е забравил. Не знам да се смея ли да плача ли. Сега аз трябва утре да отида до някой магазин.
Ама задължително да купиш поне 3 пъти по-скъпи и тъжно да му кажеш - ееех, ако беше взел от Лидл евтините вчера, язък значи!!!
Виж целия пост
# 513
О Бърди, точно така. Ще мина през цветарски магазин и ще взема за 20 франка букет. И ще му го снимам.
Виж целия пост
# 514
Ааа - не, такъв мъж трябва да се " тормози " поне още 20 г ...може пък да си смени мисленето🙄...ама надали😀😀😀
Моят ме дразни , че никак не е научен да спестява или да прави икономии.
Виж целия пост
# 515
  BadKarma и Jenny, разменете си мъжете и готово Grinning
Виж целия пост
# 516
Пак ще намерим от какво да се оплакваме, убедена съм 😂
Виж целия пост
# 517
Не знам как съжителствате с мъже,на  които им се свиди за вас и цепят стотинката . Честно.
А това пък да мрънка,че съм си купила нещо и то с мои пари направо е невероятно..
Моя 5 лева да има ще ми ги даде.
Виж целия пост
# 518
Не знам как съжителствате с мъже,на  които им се свиди за вас и цепят стотинката . Честно.
А това пък да мрънка,че съм си купила нещо и то с мои пари направо е невероятно..
Моя 5 лева да има ще ми ги даде.

Аз се ядосвам, че му се свиди, но всеки път се сещам, че за годежен пръстен си откъсна доста пари от сърцето, и ми минава бързо. Щом за "дрънкулка" е изхарчил толкова, значи наистина ме обича и държи на мен. Другото няма наистина голямо значение.
Виж целия пост
# 519
Не знам как съжителствате с мъже,на  които им се свиди за вас и цепят стотинката .
Човека не иска да купува цветя за лекарката й, не за жена си.
Сигурно се надява лекарката да се разсърди, че няма цветя и да изпише нещо за зли жени.
Аз ако занеса на моята лекарка цветя - жена ми ще ме разпори с ножицата.
Виж целия пост
# 520
Abuto,  важното е към жена си да си ларж.
Другото са подробности. А лекарката няма да й направи толкова впечатление.
Виж целия пост
# 521
Не знам как съжителствате с мъже,на  които им се свиди за вас и цепят стотинката .
Човека не иска да купува цветя за лекарката й, не за жена си.
Сигурно се надява лекарката да се разсърди, че няма цветя и да изпише нещо за зли жени.
Аз ако занеса на моята лекарка цветя - жена ми ще ме разпори с ножицата.
Разсмя ме.
Виж целия пост
# 522
Абуто, защо пък да не занесеш цветя на лекарката, ако има повод като Коледа, Великден и т.н.? Аз карам моя мъж по поднася цветята на личната ни лекарка (тя е друга).
Виж целия пост
# 523
Абуто, много люта твоята жена Grinning освен да и скриеш ножиците, друго решение не виждам.

Джени, един съвсем добронамерен съвет от мен, защото историята ти ми напомни за една моя близка приятелка.
На твое място сериозно бих търсила решение да съм независима. Дали книжка и кола, дали колело, мотопед, каквото ми е по възможностите. Това ще ти промени живота, и изобщо не става въпрос да можеш да си купиш шоколад или дамски превръзки когато ти решиш, без да го съгласуваш с никого. Просто ще имаш друга перспектива, разликата е трудно обяснима, но огромна.
Виж целия пост
# 524
...разликата е трудно обяснима, но огромна.
Огромна! Hands Plus1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия