С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

  • 45 207
  • 761
# 525
Не мога да имам кола, понеже взимам лекарства, с които е забранено да се шофира. Иначе колело и магазини наблизо имам, но просто ме мързеше да отида до там. ММ минава на път за вкъщи. Сега ще отида, няма как. Не е болка за умиране, просто ме издразни как вечно спори кой от какво има нужда и от какво не. А най-много ме дразни, че не е научен на елементарни човешки взаимоотношения. Лекарката може да ни прави всякакви услуги, например да изпише рецепта за лекарства, които ги няма в БГ за родителите ни, тъй като тук не приемат рецепти от БГ. Тя не е длъжна да се занимава с нашите близки. Но той смята, че няма нужда от едни цветя. Ей това ме вбесява.
Виж целия пост
# 526
В интерес на истината не съм чувал някой да подарява цветя на лекарки или лекари. Ако всички пациенти са като теб, лекарката ще се прибира всеки ден като учителка на първокласници на 15-ти септември. Виж гифт карта и шише вече е подарък и за нея и за човека до нея. С тез лалета жената ще научи коя е Мими Иванова и ще я намрази десет минути по-късно.
Виж целия пост
# 527
Абуто,
Скрит текст:
В БГ може и да се подаряват бутилки и гифт карти, но тук е абсолютно неуместно и се счита за подкуп. В най-добрия случай лекарят ще е обиден. Те са богати хора и нямат нужда от финансово подпомагане. Подаряват се само дребни неща като цветя и бонбони или пък маруля или мед собствено прозводство Laughing
Виж целия пост
# 528
Не знам, аз съм на мнението на happy doc. Няма значение колко изкарва мъжът, важното е колко ще даде за теб. Циции не мога да понасям, ужасно грозно и неуважително е. Чак пък и благодарност как му се "откъснал" от сърцето годежен пръстен. Абсолютно неразбираемо за мен. А пък да му спусна задача и да почне да ми разсъждава и иска обяснения ама защо, съвсем. Вкъщи аз съм глезла и обичам много да си угаждам, в ежедневието не го занимавам, купувам си сама разните там луксозни кремове, парфюми, чанти, но за повод нямам никакви скрупули и си казвам. Неразбираемо е и за него какви са тия суми за такива предмети, но нито сумти, нито коментира, купува ги с кеф и се радва, че ми е доставил удоволствие. Също така се радва и на подаръци от мен, не ми анализира защо съм купила нещо, без да има нужда, или да ме разпитва колко ми е струвало. Със сигурност има хубави качества човекът, щом сте семейство, аз лично с такъв не бих могла да живея, най мразя някой да ми прави сметка на парите и да ми убива всичкия кеф от подаръци и дребните радости.
Виж целия пост
# 529
Мелусине, аз пък преди бях омъжена за такъв, който много харчи. Това май беше по-лошо. Взимаше ми всичките пари за да плаща сметки, понеже той беше похарчил всички негови за глезотии и купони. И говорим за пет цифрена заплата. Преди развода ми опразни сметката с 15 000 франка.
Виж целия пост
# 530
Не знам, аз съм на мнението на happy doc. Няма значение колко изкарва мъжът, важното е колко ще даде за теб. Циции не мога да понасям, ужасно грозно и неуважително е. Чак пък и благодарност как му се "откъснал" от сърцето годежен пръстен. Абсолютно неразбираемо за мен. А пък да му спусна задача и да почне да ми разсъждава и иска обяснения ама защо, съвсем. Вкъщи аз съм глезла и обичам много да си угаждам, в ежедневието не го занимавам, купувам си сама разните там луксозни кремове, парфюми, чанти, но за повод нямам никакви скрупули и си казвам. Неразбираемо е и за него какви са тия суми за такива предмети, но нито сумти, нито коментира, купува ги с кеф и се радва, че ми е доставил удоволствие. Също така се радва и на подаръци от мен, не ми анализира защо съм купила нещо, без да има нужда, или да ме разпитва колко ми е струвало. Със сигурност има хубави качества човекът, щом сте семейство, аз лично с такъв не бих могла да живея, най мразя някой да ми прави сметка на парите и да ми убива всичкия кеф от подаръци и дребните радости.
Чета този пост докато си пия кафето,направено и поднесено от него в леглото и много силно се усмихнах.Написала си го едно към едно с това което и аз бих написала.Снощи в средата на седмицата без повод получих подаръци глезотии ей така защото знае,че ще ме ощастливи.
Виж целия пост
# 531
JennyBG, по принцип никакви крайности не са хубави, така е. Ама има и по-балансирани хора по средата 😊 Дали ще ти "взема" парите или няма да ти "дава" да ги харчиш, за мен е дефицит в отношенията и поведението, много преди да стигне до джоба. Обидно е и в двата случая.
Виж целия пост
# 532
Хехе, аз затова го изтипосах тук ММ. И двете не са ок, разбира се. Но аз съм му свикнала, просто си купувам каквото искам. Той помрънка и млъкне. Иначе и той ми прави скъпи подаръци понякога. Не мога да си кривя душата и да кажа, че винаги е стиснат.
Виж целия пост
# 533
Понакога и моят мъж решава, че някой разход е излишен, а пък аз сне само, че не съм шофьор, а и в голям % инвалид. За това се научих, да пазарувам онлайн. Избягвам доставка до дома, защото вратата долу е със секретна брава и някой трябва, да му отвори на тоя куриер. Та ако мога поръчвам до офис на куриера и давам неговите имена и телефон. Понаякога даже забравям, да му кажа какво е поръчал и платил онлайн Grinning
Виж целия пост
# 534
Вървях с детето с количката километър и половина в едната посока през гора, за да купя яйца от една ферма, домашни. Хванал сутринта и ги боядисал, обаче нали е гъзорък, преварил ги, жълтъка е сив отвътре. Ужасно ме ядоса!
Виж целия пост
# 535
Елизабет, в този случай и майка му не би го защитила. Голям мераклия да боядисва яйца, дай му и козунак да омеси. За догодина да си знае, да не пипа.
Виж целия пост
# 536
От преваряване ли става сив жълтъкът?? Не знаех, наистина. Аз обичам твърдо сварени яйца и за сигурност всеки път ги варя поне 10 минути Joy
А има ли му нещо, освен цветът?
Виж целия пост
# 537
Че малко ли е да са със сив жълтък?
Винаги раздавам яйца и козунаци на хората, всяка година меся и боядисвам, така си го усещам. И той да ми провали деня, нали... толкова се ядосах, момичета, че и ми спори, че яйца се варели за 15-20 минути.
Виж целия пост
# 538
Много мразя сив жълтък. И аз бих се ядосала.
Майка ми ми даде "рецепта" за перфектни яйца и сигурно 100 пъти съм я повторила на ММ, за да помни и знае. Ей заради такива ситуации Grinning
Виж целия пост
# 539
Аз обичам твърдо сварени яйца и за сигурност всеки път ги варя поне 10 минути Joy
Аз даже по 20, а за сиви жълтъци сефте научих. Обикновено ги ям, не ги гледам по цвят, ама все си мисля че жълти са си.
Елизабет, пак за глупости се дразниш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия