Безмилостен град. Екипа преди и след сериала.Партньори,приятели,колеги и личен живот №10

  • 33 488
  • 747
# 435
Красива сцена на яхтата.
Феновете как още не са събрали главните в реала след раздялата на Озгю с нейния. Беркер си има още севгили.
Виж целия пост
# 436
Не знам Феми може и да има такива които да искат реал,но дано ги огрее ,но познавайки Берко а вече мога да кажа,че 3 години се гледаме до него не съм видяла нормална и красива жена не разбирам какво намира в лелите си наистина...








Виж целия пост
# 437

Ново от красавицата
Виж целия пост
# 438
https://m.youtube.com/watch?v=821-GoV_5qQ

💘💘💘
Балоните излетяха.
Не само балоните и умът ми излетя
Ако ще ме целуваш така то всеки ден ще ти предлагам брак

Малееее калбим. ..

😍😍😍
Виж целия пост
# 439
Виж целия пост
# 440


Почнаха епохалните простотии седя и се чудя колко зор са имали докато убиват Дженк за пореден път и как Джерка знае точния брой на гостите и Шена която падна от не знам си колко метрова сграда ходи без нищо да и има.
Смяяяях! Добре,че е бил Озан за да издържа този цирк и сериал.
Виж целия пост
# 441


Виж целия пост
# 442


+++




Снеже тия двамата имат най-много химия...
Любимия ми паркинг беше съсипан от флегматика озвучаващ Ози Долунай
Трагедия ли е,че да я опишеш?

ТюМер са влезнали в Сомера - Беркер вкарва тоест феновете трето чифте в Сомера.Бравооо!
При Озан също имаме три Сомери / Ойкю и Озан, ДженДжем и ЛейСар.
ДжемНед - ЧичДер - ТюМер
Виж целия пост
# 443
Озан Долунай се е отказал от новия си проект- Мечтите, баща ми и аз.
Виж целия пост
# 444
Озан Долунай се е отказал от новия си проект- Мечтите, баща ми и аз.

Беше ясно даже повече от ясно

Смея да твърдя че познавам и Озан вече както и Керем.
Берко и Озан имат невероятно отношение към Джевдет и като го изгониха от Авшар организираха парти за изпращането му за тях беше несправедливо
Спомням си как бяха отишли на почивка и се срещнаха с него това след масата на Бахар затова много уважавам Берко за разлика от Недим
Берко е точен приятел и наистина е там като трябва.
Озан ще намери по добро за него вярвам в това а пък Мелтем за какво е?
Бирсен ги казва на мен ми беше ясно като ходи на фризьор и беше сладко пийнал във видеото на Пелка.
Само да не ми играе с Доандемир 😂🤦
Виж целия пост
# 445



Озан и подарил камък тя вярва че и носи късмет
Ози е казал да го закачи на леглото си
 имала лек проблем със сърцето си.
Дано не е сериозно.
Сладкия ми..❤️💘

Пак ще ядем...



Къдриците са заминали знаех си
Бори не се отървахме от инфлуенсър кифленската тайфа...
Къде си да те чуя по темата...😂🤷
Виж целия пост
# 446
Жалко. Исках да го видя с новото маце и като инфлуенсър. Ще дойде друг проект.
Дидка позна.
Дано не е сериозен проблема. Heart
Чакам снимки 18 плюс с чифтето. Летни страсти.
Виж целия пост
# 447
Какво да коментирам? Ако не сте виждали мъж, който е провалил кариерата си заради жена, ей ви го. Колко часа екранно време има, откакто е с нея? Май по-малко от влоговете й.
Хубавата новина е, че ако Озан продължава да не работи, тя ще се насочи към по-перспективен.
Лошата - дано не е късно за него.
Още по-лошата - дотогава ще го гледаме пиян във влоговете й.
Да се надяваме, че Джевдет ще му предложи нещо смислено в новата си компания
Виж целия пост
# 448
Озан е голям фен на Нежат Ишлер дано не  стане като него че беше много трагично последното което видях.
Щастие му желая.
Не искам да говоря негативно но подкрепям Бори от ден едно
Тази връзка донесе щастие и парички само на Пела
Откакто е с нея ми иде да го пребия но осъзнавам че го обичам повече от колкото ме е яд на него.Дано той е прав а ние грешните не искам друга до него или определена но това не е жената за него.
Виж целия пост
# 449
Пази Боже да стане като Нежат. Дано се е излекувал.
Да пиеш за настроение и по малко да си съсипеш кариерата..... Пеликана ли му влияе?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия