Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви предложения за заглавия на теми са споделени във форума?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви дрехи и предмети са необходими за бебето при изписване от болницата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви предложения за заглавия на теми са споделени във форума?
Във форума се споделят няколко идеи за заглавия на теми, като например „Половината от чакането мина, дръж се, дружина“, „Усещаме вече сладките ритничета на нашите обичани мъничета“, „Април идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече“, „Чакаме по едно, две или три... април щедър е нали?“ и "Коремът вече ми тежък, но до април бебчо в мен ще си лежи".
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви дрехи и предмети са необходими за бебето при изписване от болницата?
При изписване от болницата за бебето са необходими дрехи като бодита с дълъг и къс ръкав, блузка с ританки, горнища, терлички, памучна шапка, одеяло, плътна пелена за завиване на детето и памперси. Освен това трябва да имате фотоапарат или камера за снимки. Също така носете лична карта и обменна карта със себе си. Не забравяйте джапанките, халата/якето/жилетката, малко шише с вода, прибори за хранене, чаша за вода и тоалетни принадлежности. И накрая, запишете телефонните номера и адреси на близки хора и носете зарядно устройство за телефона.
-
Какво представляват пелените за еднократна употреба?
-
Защо ританките са ненужни?

Предполагам, ако имам оплаквания и съмнения пак ще ме гледат.Шийката ако се отваря през това време вече в напреднала бременност, каквато е нашата си има и симптоматика.С първата бременност не помня колко пъти са ме гледали, със сигурност помня веднъж и после в 9 м честичко...Иначе-аз бях тук в темата ни една от първите, на която и мина този преглед/май бях в 13 седмица/ и успокоявах други, които се страхуваха от подобна намеса на лекаря...И все пак-ти си с близнаци и е редно по-често да те следят за това, така е...
... А после на купон пред Невски да посрещнем и новата година и новото членство
А вие какво мислите за алкохола, поне чашка червено вино не може ли да си позволим на новата?
... Някой нещо да знае повече по темата? 
Предполагам,че ме разбирате:)Така че изобщо не се и опитвам.
- излових я в близнашкия и я поканих при нас
Слувало ли Ви се е и какво ползвате?