Студенти ВУАРР РУСЕ ®

  • 864
  • 4
Здравейте търсих , но не намерих такава тема . Затова реших да създам.
Завърших там професионален бакалавър 2009 г , сега реших да продължа с магистратура .
Ще се радвам да споделяме въпроси и отговори тук.
Виж целия пост
# 1
За проф бакалавър колко семестъра учихте?Преди май беше 4.Към каква магистратура се насочихте?
Виж целия пост
# 2
За проф бакалавър колко семестъра учихте?Преди май беше 4.Към каква магистратура се насочихте?
Когато аз завършвах бяха 6 семестъра тоест 3 години.
Избрах няколко класиранията ще излязат май месец.
Виж целия пост
# 3
Кога завършихте?
Виж целия пост
# 4
2009 г
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия