Бяло течение и неприятна миризма

  • 2 178
  • 5
Здравейте, искам да попитам дали някой има опит с лечение на бяло течение придружено с неприятна миризма..аз вече от доста години се "боря" с него но без резултат..смених 5 гинеколога, които ми изписваха най-различни лекарства и антибиотици с действи от 5 дена след спирането им...вече направо съм се отчаяла какво да взимам или при кой лекар да се прегледам. Благодаря предварително!
Хубав ден на всички.!
Виж целия пост
# 1
А тези гинеколози някога пускали ли са ви микробиология?
Виж целия пост
# 2
Да, първия път имах някакъв вид възпаление след лекарствата се повлия съвсем леко а сега преди една седмица излезе че имам кандидоза
След полижинакс все още има остатък от него
(В момента съм бременна в 7ми месец) и бременноста може да повлиява на лечението
Виж целия пост
# 3
Ами.. какво да Ви кажа, ходете пак да ви изпишат подходящо лечение. Полижинакс е много общ продукт, който не знам колко би помогнал за по-сериозни състояния. Явно имате гъбички, които създават течението и неприятната миризма. Лекувайте се. Има и цяла тема за гъбичките, четете там.
Виж целия пост
# 4
Първо - лекар и подходящо лечение са задължителни...
Второ - хормоните от самата бременност влияят на микрофлората във влагалището.

При мен - по-усиленото течение, но без неприятно усещане и/или миризма, се дължеше на хормонален дисбаланс - с поликистозни яйцници съм била почти цял живот.

Трето - храна - гъбите (кандида албиканс) обожават сладко. Опитайте да ограничите сладко и тестяно.

Четвърто - успех!

Понеже сте бременна, едва ли е ок да експериментирате с тежки лекарства, но един вагинален пробиотик, мисля - не би навредил но подчертавам - след консултация с лекар.
Виж целия пост
# 5
А Вашият партньор лекуван ли е? Възможно е и той да има гъбички и да Ви ги връща след всяко лечение Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия