Револют

  • 139 515
  • 1 313
# 1 305
Здравейте, днес си направих сметка в Револют. Заредих 10 евро. Тествах я, като платих 1  евро на един паркинг, но ми изтеглиха 2 х 1 евро. Каква може за е причината ?
Това е екранна снимка от приложението
Виж целия пост
# 1 306
При първото ползване, ако не се лъжа Револют тегли 1 евро. Само веднъж.
Виж целия пост
# 1 307
Като се цъкне на транзакцията може да се види кой е получателя и за какво е точно.
Виж целия пост
# 1 308
При първото ползване, ако не се лъжа Револют тегли 1 евро. Само веднъж.
Няма такова нещо.
Виж целия пост
# 1 309
Здравейте, днес си направих сметка в Револют. Заредих 10 евро. Тествах я, като платих 1  евро на един паркинг, но ми изтеглиха 2 х 1 евро. Каква може за е причината ?
Това е екранна снимка от приложението
Може едната да е само блокирана, а не изтеглена и да ги върнат. До 1 седмица ще разбереш.
Виж целия пост
# 1 310
При първото ползване, ако не се лъжа Револют тегли 1 евро. Само веднъж.
Няма такова нещо.

Да, при първото ползване или регистрация в Revolut може да бъде изтеглена символична сума за проверка на вашата банкова карта.Ето най-важното, което трябва да знаете за този процес:Как работи проверката?Стойност: Сумата обикновено е около 2-3 лева (или 1-2 евро).Цел: Проверява се дали картата ви е активна и валидна.Възстановяване: Парите не се губят.Време: Сумата се освобождава автоматично до няколко дни.
Виж целия пост
# 1 311
Аха. И това го пише в хелп-а на Револют или ти го каза ChatGPT?
Виж целия пост
# 1 312
Не знам, но чета, че вчера изкуствено са занижили цената на среброто в приложението им, без да е паднала реално.
нормално. От 3 месеца са предупредили потребителите, че закриват търговията с метали и призоваха доброволно хората да си затворят позициите иначе на 1.07 служебно ще бъдат закрити. ( естествено, че тогава цената ще е занижена).
Виж целия пост
# 1 313
Само да уточня, че ценни метали спират да се предлагат за нашата страна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия