❤И вече коремчето порасна,а октомврийче пола ще показва❤Тема2

  • 59 990
  • 740
# 165
Аз си качвам доста равномерно и навсякъде, много рано ми пролича коремчето, та се опитвам да нося по-свободни дрехи, докато мине 12та седмица и мога да си кажа спокойно. ММ каза хич да не мисля за килограми сега и да си хапвам, колкото искам. Каза и че ще си пусне коремче, ако се наложи, та да си пасваме повече Satisfied Не ми се преяжда, по-скоро често и по малко ям, но като спрях да тренирам ми се отразява с +4 кг (11та седмица съм).
Виж целия пост
# 166
Момичета,

дайте мнение за д-р Клисурски в Майчин дом.
Някоя от вас да се следи при него? Интересувам се какво е отношението, плащате ли си за всеки преглед или всичко минава по каса, оглежда ли добре плода и обръща ли внимание на вас и вашите притеснения?

Благодаря предварително на отговорилите.
Виж целия пост
# 167
Момичета,

дайте мнение за д-р Клисурски в Майчин дом.
Някоя от вас да се следи при него? Интересувам се какво е отношението, плащате ли си за всеки преглед или всичко минава по каса, оглежда ли добре плода и обръща ли внимание на вас и вашите притеснения?

Благодаря предварително на отговорилите.
Клисурски и Дяволов са уникати!Миналата година като раждах там специално се качваха да наглеждат пациентките си и непрекъснато следяха как се развиват нещата .
Виж целия пост
# 168
Сега съм +1. Първата бременност качих 11, всички бременни около мен качиха само 6, нямам никаква идея как го правят.

И аз 🤷♀ С първата бременност качих 13кг, според мен сега ще са близо толкова 13-15кг.
Виж целия пост
# 169
Сега съм +1. Първата бременност качих 11, всички бременни около мен качиха само 6, нямам никаква идея как го правят.
И аз 🤷♀ С първата бременност качих 13кг, според мен сега ще са близо толкова 13-15кг.
6 килограма за цялата бременност...леле, как го правят тия хора. Аз направо се стреснах сега като виждам в края на трети месец какво става, не ми се мисли след още 6 Scream
Виж целия пост
# 170
Аз дотук (10г.с.+4 ) съм качила точно 2 кг и вече съм 53кг, но следващия месец покрай Великден очаквам да кача много... обичам да хапвам козунаци и кифлички ☺️☺️☺️
Виж целия пост
# 171
Аз съм 11.0 седмица и съм с 2 кг нагоре. Предишната бременност качих 9 кг - 2 първите три месеца, 2 вторите 3 и 7, 8 и 9 почти по 2 на месец. Дали ще бъде и сега така, не съм много обнадеждена, макар да изглежда подобно. По-стара съм, ям повече, не мога да се справя с тоалетната, абе...Дано не са повече от 11, пък...каквото такова.
Виж целия пост
# 172
Момичета, привет отново!
Има ли някоя от вас която да има акне по лицето си, от както е бременна? При мен в областта на брадичката и по челото е трагично положението…
Дори не знам мога ли с нещо да ги третирам, голями болезнени пъпки са.
Виж целия пост
# 173
Аз нямам точно акне, но определено пъпките ми зачестиха. Третирам ги с Акне аут лосиона. Не съм се консултирала дали е безопасен, но слагам само на пъпката и то веднъж след като я премахна. Консултирайте се, ако искате с лекар да видите колко е безопасно или проверете в приложението INCI beauty. Една дама тук ми го препоръча.
Момичета, привет отново!
Има ли някоя от вас която да има акне по лицето си, от както е бременна? При мен в областта на брадичката и по челото е трагично положението…
Дори не знам мога ли с нещо да ги третирам, голями болезнени пъпки са.
Виж целия пост
# 174
Аз се боря с акне отдавна и за щастие покрай бременността кожата ми стана по-суха и положението се оправи.

Все пак активните съставки в кремовете за акне са противопоказни при бременни - особено салицилова киселина и ретинол.

Това, което е позволено е гликолова киселина. Потърсете такъв продукт. Аз ползвам на Isis pharma Glyco-a.

Момичета, привет отново!
Има ли някоя от вас която да има акне по лицето си, от както е бременна? При мен в областта на брадичката и по челото е трагично положението…
Дори не знам мога ли с нещо да ги третирам, голями болезнени пъпки са.
Виж целия пост
# 175
Момичета, привет отново!
Има ли някоя от вас която да има акне по лицето си, от както е бременна? При мен в областта на брадичката и по челото е трагично положението…
Дори не знам мога ли с нещо да ги третирам, голями болезнени пъпки са.
Нямам никакви , може би защото хормоните са окей , ядеш ли сладко?
Виж целия пост
# 176
Момичета, привет отново!
Има ли някоя от вас която да има акне по лицето си, от както е бременна? При мен в областта на брадичката и по челото е трагично положението…
Дори не знам мога ли с нещо да ги третирам, голями болезнени пъпки са.
Нямам никакви , може би защото хормоните са окей , ядеш ли сладко?
Не ям нищо почти, отслабнала съм 4кг
Особено за сладко нямам абсолютно никакво желание Sad
Виж целия пост
# 177
При мен беше много голям проблем яденето на млечни, но предвид описанието, ясно е, че са хормонални пъпки, за които най-добре да питате АГ какво може да се направи. Аз ползвах Panoxyl, който ми изчисти и гърба след ужасно много години проблеми с болезнено акне, даже мога да видя дали не ми е останала чисто нова опаковка някъде, нях поръчала от амазон няколко, защото третирах много зони… Проверете с АГ и ми пишете, ако се интересувате от Panoxyl-a.
Виж целия пост
# 178
Момичета,днес всичко мина добре,докторката гледа бебчо цял час,всичко си му е наред,расте и много се върти,даже си смуче палчето ☺️Ще чакаме и кръвните изследвания,но според нея няма никакви отклонения 🙏 Почти е сигурно,че ще бъде момче💙,ще потвърди следващия път 🤩Леко си отдъхнах .Ето го и него 🥰
Виж целия пост
# 179
Момичета,днес всичко мина добре,докторката гледа бебчо цял час,всичко си му е наред,расте и много се върти,даже си смуче палчето ☺️Ще чакаме и кръвните изследвания,но според нея няма никакви отклонения 🙏 Почти е сигурно,че ще бъде момче💙,ще потвърди следващия път 🤩Леко си отдъхнах .Ето го и него 🥰

Страхотен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия