Време е за ИКЕА! - Тема 37

  • 42 965
  • 760
# 15
ilenkata,  въпросът е, че реалността вече е друга. Кухненски шкафове и врати и т.н. се държат във външен склад - не товариш веднага с или без изготвен предваритено проект. Има глобален проблем с доставките и производставата. Затова коментираме актуалната ситуация в момента, за да се запознаят хората предваритено и да знаят как сега се случват нещата.
Иначе, да, и ние товарихме неща за кухнята само преди 4 месеца, но това е вече твърде дълъг период назад във времето и неактуално като информация предвид обстановката.
Виж целия пост
# 16
Тоест, сега, ако ми трябва една вратичка за кухненски шкаф и отида в ИКЕА-София, ще я платя там и ще трябва да ходя да си я взема от някакъв склад? Къде е този склад?
Виж целия пост
# 17
Не, ще я платиш и ще чакаш 3 дни или повече да ти я докарат в магазина на Околовръстното шосе. Преди така пишеше като погледнеш за Икеа Варна, сега излиза и за Икеа София Sad . Не знам за постоянно ли е, но това беше положението преди 10 дни.
Виж целия пост
# 18
Ако е с подготвен документ - не може лично да я взема веднага
 от склада?
Виж целия пост
# 19
Не.
Виж целия пост
# 20
Преди я изписваха на момента и си я вземаш.
Виж целия пост
# 21
а останалите едри неща пак ли не са налични?
ние ще купуваме гардероб пакс, беста и дивани.
Виж целия пост
# 22
Аз снощи ходих за три чекмеджета, липсващи от поръчката на кухня. Успях на момента от Икеа на околовръстното да взема две от трите. Третото го "резервирах" - платих и чакам да ме извикат да си го взема.
Преди това ходих в Мола на Стамболийски и там ми казаха, че дори да са налични не може да се вземат на момента. Поръчваш и чакаш няколко дни, избираш или ти ги доставят до адрес, или сам ги вземаш от Околовръстен път.
Това е от мен относно наличности и поръчки на кухня Simple Smile
Виж целия пост
# 23
И аз за околовръстното споделях, винаги от склада ми изкарваха всичко на момента.
Явно това, което описа Драго е ако поръчаш от друг магазин.
Виж целия пост
# 24
Е, за там говорим през цялото време Wink

 Поизнесли са нещата за кухните от склада, все още има там налични дивани, гардероби и т.н. Беста поне преди бяха на стелажите, то не се ли вижда в интернет къде са нещата, които ще взимате, бамбарадамбара?
Виж целия пост
# 25
на повечето неща пише по една бройка че има.
ама тя може да е мостра или нещо подобно.
а и изобщо не им вярвам на наличностите. няколко пъти отивам за нещо със стотици наличност и няма ни една бройка.
Виж целия пост
# 26
Е, за там говорим през цялото време Wink

 Поизнесли са нещата за кухните от склада, все още има там налични дивани, гардероби и т.н. Беста поне преди бяха на стелажите, то не се ли вижда в интернет къде са нещата, които ще взимате, бамбарадамбара?

Просто някои неща не са налични, чакат се бройки. Други вече са платени, още не свалени и  не изнесени.
Виж целия пост
# 27
Момичета, някой има ли впечатления от това зарядно?
https://www.ikea.bg/products/smart-home/wireless-charging/nordma … rezhdane/50489998
Виж целия пост
# 28
Е, за там говорим през цялото време Wink

 Поизнесли са нещата за кухните от склада, все още има там налични дивани, гардероби и т.н. Беста поне преди бяха на стелажите, то не се ли вижда в интернет къде са нещата, които ще взимате, бамбарадамбара?

Просто някои неща не са налични, чакат се бройки. Други вече са платени, още не свалени и  не изнесени.
Имах предвид, че са изнесени във външен склад, не са вече там. Преструктурират, така казали на ММ. Имат нова организация на складовата база.
Виж целия пост
# 29
Пак ли е някъде в района?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия