За бебета и деца от 0+ месеца. Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 102

  • 28 389
  • 767
# 105
Това крусти ли са или на малката й се бели главата? До преди 3 дни нямаше нищо, сега се увеличава. С какво се маха,  мустела май имаха хубав продукт ?
Виж целия пост
# 106
Аз мазах крустите на моето дете с бебешки лосион за тяло преди баня и така паднаха по-лесно, отколкото с бебешко олио.
Виж целия пост
# 107
Здравейте. Бихме ваксина БЦЖ на бебето ми в 6-ти месец. След месец и половина се възпали - стана червено петно и се наду. Водихме го на лекар и ни изписаха кремчета за мазане. Мажем, но ту се надува отново и тече гной или кръв, ту спада, но не е намаляло - това вече 2 седмици. Някой с подобна случка? След колко време се очаква да спре да събира гной и да се махне петното?
Виж целия пост
# 108
Момичета, аз пак като не съм разбрала сега по спешност. Трябва да заведа бебето при детски нефролог. Но за д-р Златкова и Янкова няма часове. За сметка на това има много свободни часове за д-р Татяна Цанова или д-р Кремена Димитрова. Някой да има опит с тези лекарки? За град София става въпрос.
Виж целия пост
# 109
Посещавали сме д-р Цанова. Доволна съм и е от малкото лекари, които бих препоръчала.
Виж целия пост
# 110
Посещавали сме д-р Цанова. Доволна съм и е от малкото лекари, които бих препоръчала.
Благодаря! Чудех се защо има свободни часове в изобилие в сравнение с другите две?
Виж целия пост
# 111
Момичета, аз пак като не съм разбрала сега по спешност. Трябва да заведа бебето при детски нефролог. Но за д-р Златкова и Янкова няма часове. За сметка на това има много свободни часове за д-р Татяна Цанова или д-р Кремена Димитрова. Някой да има опит с тези лекарки? За град София става въпрос.
Аз също съм доволна от д-р Цанова. Препоръчана ми е от приятелки и педиатъра. Много мила и внимателна и обяснява чудесно.
Виж целия пост
# 112
От какво може да е студено изпотяване вечер без температура ?
А подуване на очите освен от солено ?
Виж целия пост
# 113
За дете на 2,4г инхалации с пулмикорт и физ рр в съотношение 2:2 мл по 2 пъти на ден правили ли сте? Ние сме правили 1:1 досега и затова малко се изненадах за 2:2 и се чудя не е ли много
Виж целия пост
# 114
От какво може да е студено изпотяване вечер без температура ?
А подуване на очите освен от солено ?
При дъщеря ми имаше подуване след боледуване. И аз си мислех, че е от солено заради физиологичния разтвор. Имаше много сополи. Предлагах по-често вода. Мина от самосебе си, но не е имала странични симптоми.
Виж целия пост
# 115
Аз също знам за 1:1 по 1 мл. от всяко. Най-добре питайте лекаря, който ви го е назначил защо е казал по повече.
Един въпрос - след като един път съм преварила зехтин и ми е останало количество в едно бурканче, мога ли да го ползвам повторно за махане на крусти без да го преварявам отново?
Виж целия пост
# 116
За момента няма сополи, няма температура. Това изпотяване снощи ме шашна.
От какво може да е студено изпотяване вечер без температура ?
А подуване на очите освен от солено ?
При дъщеря ми имаше подуване след боледуване. И аз си мислех, че е от солено заради физиологичния разтвор. Имаше много сополи. Предлагах по-често вода. Мина от самосебе си, но не е имала странични симптоми.
Виж целия пост
# 117
Здравейте мами.
Аз да се похваля малкия вчера направи 1г и 5 м
Вчера следобед проходи сина ми.
Поръчам ме питка и платно за прощъпулника.
Виж целия пост
# 118
Преди няколко дни бях писала че не бебето ми а аз имам малък проблем (мисля че беше в тази тема) ям достатъчно през ден я, но отслабвам доста, всички дрехи ми стоят като на закачалка.Видимо и в лицето съм отслабнала, премерих се на прегледа днес и съм 50кг без 10 грама(преди 4м бях 58кг), и съфорумка ме беше посъветвала да си пуснала изследвания, днес казах на личната ми лекарка и тя ми даде направление, та ще се радвам да ми кажете, който разбира де, какви са хормоните, т. Е. Какво мога  да очаквам
Извинявайте че не е по темата... Но имам нужда от съвет

Виж целия пост
# 119
fT4, TSH, ПКК, СУЕ, кръвна захар
+ТАТ и МАТ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия