Кралски работи и клюки - април 2022

  • 55 175
  • 883
# 630
Хубав е костюма на Кейт, само копчетата ми бодат очите. Максима, шармантна, както винаги.
Виж целия пост
# 631
Кейт е с много красива рокля с интересен принт. Знае ли се марката?

Обувките са грозни, дано поне са удобни
Виж целия пост
# 632
Оле, страхотен сет на Максима. Влюбих се. Май и друг път го е носила, ама съм го забравила.
Ако му беше сложила друг цвят обувки, щеше да е по-добре обаче
Рокля е, носена и преди.
Матилде има същата но в циклама.

На Летисия джуфката ако я нямаше роклята щеше да ми хареса.
С вчерашната лежерна повече ми хареса. Много свежа и младежка.
Виж целия пост
# 633
Хари 🥰

Виж целия пост
# 634
И една снимка от фен:
Виж целия пост
# 635
Ново снимка на Меган от онзи ден. Като картинка  😍
Виж целия пост
# 636
Тино,
От къде  тази снимка, знае ли се? От линка не разбрах.
Роклята ми харесва, но не с тези обувки.

Виж целия пост
# 637
Изглежда, като странно сплесната картинка
Виж целия пост
# 638
Много ме дразни този протокол и как вървят на 2 крачки разстояние.
Жената с грозната рокля я помислих за Пипа.
Виж целия пост
# 639
Виж целия пост
# 640
Тино,
От къде  тази снимка, знае ли се? От линка не разбрах.
Роклята ми харесва, но не с тези обувки.

От сладоледаджиѝница е снимката.
Италиански производител на фунийки за сладолед, се е похвалил, че са яли от неговите.




Обувките в друга комбинация:
Виж целия пост
# 641
Много хубава Кейт днес!



Днес, по случай РД на кралицата се публикуват много снимки, та ето какво ми хареса:



И тази с кончета през годините - 1944г., 2006г. и 2022г.

Виж целия пост
# 642
[quote authoр= link=topic=1428795.msg44653942#msg44653942 date=1650544203]

[/quote]
Замисълът на роклята ми харесва и десенът особено, ама има нещо в горната част, което не ми допада.

Ново снимка на Меган от онзи ден. Като картинка  😍


Много симпатична Меган.
Виж целия пост
# 643
Сетът на Катрин (сако и панталон) много ми допаднаха. Такова сако и аз искам да си взема.

Жената с грозната рокля и кофти обувки не ми прилича много на Катрин...
Виж целия пост
# 644
Топовни салюти днес за РД.



И народно творчество:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия