Кралски работи и клюки - април 2022

  • 55 175
  • 883
# 615
Да, супер е роклята. Марката е ba&sh.
Не ми беше позната. Обеците също са красиви:
Виж целия пост
# 616
Честити да са двете адашки, как пък и на рд са се уцелили.

Тази снимка много ми харесва. Наистина изглежда по-голяма, примерно сравнена с Леонор. И напоследък все повече ми харесва - хем не е красавица, хем е интересна и запомняща се Изабела.
Виж целия пост
# 617
Честита да е кралица Елизабет на 96!



Пуснали са нова снимка, която е направена миналия месец на територията на замъка Уиндзор. Кралицата е с две от нейните понита, Bybeck Katie и Bybeck Nightingale.



Снимките, които са използвали Чарлз и Камила в поздрава им:







И снимките, които са пуснали Кеймбридж с поздрава:



Виж целия пост
# 618
Понитата много ме кефят! Обожавам понита. Joy
Да е жива и здрава, на всеки пожелавам такова дълголетие, да види внуци, правнуци, че и праправнуци.
Виж целия пост
# 619
Честита да е Кралицата!
Да е жива и здрава, да се радва на децата, внуците и правнуците си!
снимката с конете е много величествена

Виж целия пост
# 620
Уилям и Кейт са в Лондонската централа на Disasters Emergency Committee днес:






Виж целия пост
# 621
Страхотен костюм, излят по нея!

Всички дрехи, съобразени с фигурата и в подходящи размер и кройка, правят много по-добро и трайно впечатление отколкото някой скъпарски, но зле скроен и несъобразен с тялото тоалет.
Виж целия пост
# 622
Ехе, две рожденички днес. Живи и здрави да са и двете.

Изабела ми допада на официалните снимки. С този костюм е супер, последните дни нещо не ми допадаха изборите й на дрехи, но тук и роклята също ми харесва.

Кейт от днес ми харесва, косата е назад и не й скрива лицето какво повече да искам Simple Smile
Виж целия пост
# 623
Така е Стар. Чудесно изглежда.

Максима
Виж целия пост
# 624
Оле, страхотен сет на Максима. Влюбих се. Май и друг път го е носила, ама съм го забравила.
Ако му беше сложила друг цвят обувки, щеше да е по-добре обаче
Виж целия пост
# 625
Виж целия пост
# 626
Много е хубава Кейт. Като изляти и стоят дрехите.
Виж целия пост
# 627

Упс.. Изцапала си е зъбите с червило.
Виж целия пост
# 628
Честита да е Кралица Елизабет!
Прекрасна Кейт! Всичко по нея трепти!

Виж целия пост
# 629
Роклята ми харесва, но не с тези обувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия