Кралски работи и клюки - април 2022

  • 55 175
  • 883
# 600
Ахахах, три гаджета, брех тази Леонор, тихите води Joy Лети даже и на гости ги кани, пък ние тук сме я обявили за строга Simple Smile
Виж целия пост
# 601
Кралицата днес е потеглила с хеликоптер към Sandringham
Виж целия пост
# 602
Каква е била темата на рисунките, че Меган е нарисувала знамето?
Виж целия пост
# 603
Темата е цветовете на Украйна.
Рисунките на дечицата са нарисувани по същия начин ми се струва ?
И на двете момиченца синьото е в долната част


Аз още чакам извинението да видя тук, че в нета няма такова.
Виж целия пост
# 604
Еее, стига де, само при нас ли е толкова гадно времето. Като гледам Летисия с каква хубава, лятна рокля се е барнала 😅
Леонор разби представите за майка й с това гадже 😅 И аз не харесвам тоалета й, но в лице е като кукличка.
София много ми хареса, приятна ризка, а дънките са готини.
Виж целия пост
# 605
Ще има държавно посещение на президента на Финландия 17-18 май в Швеция по покана на Краля. Това ще е втората визита по време на мандатите на финл. президент - май е малко необичайно, но предвид обстановката...
Виж целия пост
# 606
Не е изненадващо, предвид, че и двете държави обмислят сериозно членство в нато, но е интересно, че е по покана на краля.
Виж целия пост
# 607
Ох, не знам аз никак не си я представям Леонор с гадже и то с тази визия и то да го доведе в двореца. 🙄😀
Много неизвестни има. Може просто да и е обикновен приятел, не гадже.
Матилде е с Ковид. Добре е, но ще почива няколко дни.

Норвежците не сме ги виждали скоро.



Хари

Виж целия пост
# 608
На Мете Марит палтенцето ми харесва много. И мъжа, разбира се.
Виж целия пост
# 609
Честита да е Елизабет. Да отпразнува и 100 годишен юбилей в добро здраве.



Хари съм качила  ако не сте видели ?😀
Няма как да не е в грешка..
Много ме кефи роклята на Рания.
Виж целия пост
# 610
ЧРД
Виж целия пост
# 611
Честита да е Изабела. Става на 15.
Много хубави снимки.



Виж целия пост
# 612

Кралица Елизабет II на 96*  Balloon
 Въпреки очакванията за по-скромно тържество
 празникът ще бъде отбелязан подобаващо..
Виж целия пост
# 613
Снимките на Изабела са страхотни. Изглежда по-голяма, изненадах се, че е на 15.
Виж целия пост
# 614
Снимките на Изабела са страхотни. Изглежда по-голяма, изненадах се, че е на 15.
Да много по-голяма ми изглежда и на мен.
Роклята е много хубава.

Вчерашната на Летисия също, но е стара и сигурно ще е изчерпана, а не е скъпа.
Манго е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия