Кралски работи и клюки - април 2022

  • 55 175
  • 883
# 645
Едуард и Софи ще пропуснат Гренада в турнето си след консултация с правителството на Гренада и по съвет на генерал-губернатора, a комисията за репарации на Антигуа ще представи отворено писмо до кралското семейство относно репарацията по време на посещението им.
Виж целия пост
# 646
Тино,
От къде  тази снимка, знае ли се? От линка не разбрах.
Роклята ми харесва, но не с тези обувки.


Коя е тази жена?

Много ми харесват белите кончета на кралицата, като от приказка са Simple Smile
Виж целия пост
# 647
Много им се радвам на отношенията в голямото Инвиктус семейство на Хари.
Жената с бебето, което Меган зави, е жена  на човек от отбора на Холандия. Претърпял е операция преди седмица, но е държал да присъства за да подкрепи отбора си.

Скандинавците днес.


Виж целия пост
# 648
Кукла Барби в чест на юбилея на Елизабет
Виж целия пост
# 649
Голяма сладурана ми е Мете на тези снимки 🥰
Видях тази история по- рано, истинският дух на Инвиктус.

Виж целия пост
# 650
Много ми хареса милото и лично  пожелание на Южени. Може да е кралицата за останалите, но за нея е баба и тя не се притеснява да се обърне така към нея.
Виж целия пост
# 651
Жената с роклята я помислих за Виктория, и дори не се загледах. Сега обърнах внимание и май наистина си е Кейт.
Виж целия пост
# 652

Виж целия пост
# 653
Честита да е баба!

Кейт с косюма е много добре. Имам една забележка, но не е към визията й или дрехите. Ще я запазя за себе си обаче.

Летисия ми е много странна в тази рокля. Все едно е голяма за нея и същевременно не е. По-скоро не ми харесва.

Виктория:
https://www.instagram.com/p/CcoYyzPvHRA/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 654
О, Виктория от мен има твърдо НЕ.
Виж целия пост
# 655
Бени, сподели и с нас забележката, плс.
Сетът на Виктория по отделно е Ок, върху нея. нещо не ми допада.
Виж целия пост
# 656
Днес е Денят на Земята,
ще видим много засадени дръвчета,
интересен колаж и послание от Монаксите..

„Ние не наследяваме Земята от нашите предци, ние я заимстваме от нашите деца . “ ⠀
Виж целия пост
# 657
Кейт от близо:
https://www.instagram.com/p/CcpHuXxsIDV/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 658
Максима днес:



Катрин ми хареса в костюма и в зелената рокля, но без мокасините.
Вики е с хубава риза, но нещо не е съчетала както трябва и обувките са ми груби.
На Летисия бих променила прическата, роклята е хубава, но малко широка в горната част.
Виж целия пост
# 659
Летисия и Фелипе на церемония по връчване на литературните наградите "Сервантес".



Максима открива игри. Много готина. Харесва ми роклята и елечето. Такъв цвят предпочитам пред грозното бежево. Дано скоро го забравят.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия