Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 82

  • 56 312
  • 741
# 345
някой пускал ли е нк клетки
Виж целия пост
# 346
Devilche, благодаря ти, че внесе успокоение. Пункцията се състоя и бе успешна.
Момичета, към края на стимулацията съм. В събота (8 ми ден) от старта ЛХ бе 5, днес вече е 11. Пункция в сряда, ако няма овулирал фоликул. При това ЛХ от днес опита обречен ли е?
На 11 ден лх ми беше 18.3,на 13 ден имах успешна пункция. Късмет 🍀
Виж целия пост
# 347
Radost,  аз съм пускала НК клетки.
Виж целия пост
# 348
Да попитам нещо,че ме притеснява: като правих пункцията,мъжът ми каза,че след като е дал материал за оплождане,контейнерчето със спермата е стояло 40 минути на една масичка без никой да го прибере. Това нормално ли е? Имам чувството,че така са занижили и увредили качеството на спермата.
Виж целия пост
# 349
Да попитам нещо,че ме притеснява: като правих пункцията,мъжът ми каза,че след като е дал материал за оплождане,контейнерчето със спермата е стояло 40 минути на една масичка без никой да го прибере. Това нормално ли е? Имам чувството,че така са занижили и увредили качеството на спермата.
Когато ММ дава материал за спермограма ни казаха,че може и в къщи, че е по-чувствителен. Трябваше да занесем пробата до час след даването й. Като казаха, че температурата не е голям фактор.
Виж целия пост
# 350
Момичета, следващ въпрос - вие правите ли предимплантационна генетична диагностика?
Виж целия пост
# 351
Ние правихме на 1 е при предходния опит заради възраст (аз 42, той 48). Резултатът бе 4 хромозомни аномалии -2 монозомии и 2 тризомии.
Момичета, следващ въпрос - вие правите ли предимплантационна генетична диагностика?
Виж целия пост
# 352
Здравейте, вторник ми беше пункцията като изкараха 9 яйцеклетки. Усещам тежест и подут корем, болят ме яйчниците основно като съм в движение и най-странното за мен корема ми е твърд като го натисна. Това нормално ли е? Днес бях при доктора каза че не е хиперстимулация понеже бях много притеснена, но каза че имам натрупана течност в яйчниците. Пия много вода и протеин и гледам в менюто ми да има основно храни богати на протеин? Нормални ли са симптомите ми след пункция и ако да при вас кога отшумяха:)
Виж целия пост
# 353
След първата ми пункция бях като вас. Следващите две- много леки болки около 2 дни, после почнаха тревогите ми дали ще станат ембриони, и въобще не обръщах снимание как се чувствам и нямах сякаш оплаквания. Основно други мо бяха тревогите и това ми отвлече всниманието. Ще мине до 3-5 дни ще сте добре. Успех ❤🍀
Виж целия пост
# 354
Аз бях с болки в корема, дори като се изправех болката се засилваше. Също като вас се притесних и отидох до доктора. Прегледа ме и каза че няма нищо притеснително.... Не е хиперстимулация, просто яйчниците са по големи и от там идва и болката. И наистина след 5-6 дни отшумя. Така че мисля че няма за какво да се тревожиш. Стискам палци всичко да е наред и да има много оплодени яйцеклетки от тези девет! Simple Smile

Здравейте, вторник ми беше пункцията като изкараха 9 яйцеклетки. Усещам тежест и подут корем, болят ме яйчниците основно като съм в движение и най-странното за мен корема ми е твърд като го натисна. Това нормално ли е? Днес бях при доктора каза че не е хиперстимулация понеже бях много притеснена, но каза че имам натрупана течност в яйчниците. Пия много вода и протеин и гледам в менюто ми да има основно храни богати на протеин? Нормални ли са симптомите ми след пункция и ако да при вас кога отшумяха:)
Виж целия пост
# 355
Devilche, благодаря ти, че внесе успокоение. Пункцията се състоя и бе успешна.
Момичета, към края на стимулацията съм. В събота (8 ми ден) от старта ЛХ бе 5, днес вече е 11. Пункция в сряда, ако няма овулирал фоликул. При това ЛХ от днес опита обречен ли е?
На 11 ден лх ми беше 18.3,на 13 ден имах успешна пункция. Късмет 🍀
Стискам палчета да имате прекрасен/и ембрион/чета🍀 ще правите ли ПИД пак?
Виж целия пост
# 356
Да, стига да останат дотогава. Дано! От 3 фоликула-3 зрели яйцеклетки, 1 не се оплоди, а второто е спря развитие на 2ри ден. Остана ни само 1е. Моля се то да е боеца, да е здраво и качествено и да стигна с него до финал! Предвид възрастта и на двама ни най-разумното решение е това, макар да има вероятност да не стигна до трансфер. Това ми е втора стимулация, дай Боже последна.
Момичета, стискам на всички Ви палци процедурите да са Ви успешни и да стигнете до заветната мечта по най-краткия път!
Devilche, благодаря ти, че внесе успокоение. Пункцията се състоя и бе успешна.
Момичета, към края на стимулацията съм. В събота (8 ми ден) от старта ЛХ бе 5, днес вече е 11. Пункция в сряда, ако няма овулирал фоликул. При това ЛХ от днес опита обречен ли е?
На 11 ден лх ми беше 18.3,на 13 ден имах успешна пункция. Късмет 🍀
Стискам палчета да имате прекрасен/и ембрион/чета🍀 ще правите ли ПИД пак?
Виж целия пост
# 357
Здравейте, вторник ми беше пункцията като изкараха 9 яйцеклетки. Усещам тежест и подут корем, болят ме яйчниците основно като съм в движение и най-странното за мен корема ми е твърд като го натисна. Това нормално ли е? Днес бях при доктора каза че не е хиперстимулация понеже бях много притеснена, но каза че имам натрупана течност в яйчниците. Пия много вода и протеин и гледам в менюто ми да има основно храни богати на протеин? Нормални ли са симптомите ми след пункция и ако да при вас кога отшумяха:)
По същия начин съм и аз. Пункцията ми беше във вторник, 24 Я. Първите два дни бях добре, даже не можех да повярвам, защото имам две други пункции, при които положението беше трагично. От 3-ти ден коремът ми е супер опънат и  на камък, нищо не ми се яде. Поне вече мога хубаво да си поема въздух, защото и това не можех (според мен изхвърлих част от течността). На моменти ми става и леко лошо, но за сега не съм ходила на лекар, защото болките в яйчниците намаляха значително, а си остава само тежестта в стомаха.
Виж целия пост
# 358
Момичета, здравейте!
Имам въпрос. При кандидатстване към ЦАР изчаква ли се одобрението или отхвърлянето или могат да се започнат всички ,, процедури,, преди отговора от фонда?
Виж целия пост
# 359
Момичета, здравейте!
Имам въпрос. При кандидатстване към ЦАР изчаква ли се одобрението или отхвърлянето или могат да се започнат всички ,, процедури,, преди отговора от фонда?
Изчаква се да получиш заповедта в ръцете си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия