Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 82

  • 56 313
  • 741
# 300
Здравейте, отново! Както бях писала отгоре пих Регулон, днес сутринта се събудих със сериозни боки в корема, които при мен предвещават първи ден от цикъл. Имах си моите сиптоми миналите два дни. Имам леко течение, не така обилно, както по принцип. Трябва ли днес да го броя като първи ден от цикъла?
Виж целия пост
# 301
Здравейте, прекрасни! Връщам се в редиците на опитващи те. Започнахме втори опит, вече ми направиха първата инжекция (Декапептил). Сега чакам за другите назначения. Стискай те палчета да ми е и последен опит. 🥰🥰🥰
Flowers Four Leaf Clover Hands Pray People Baby Hands Pray Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 302
В неделя ми е пункцията, стиснете палчета, че с 10 фоликула и 1160 естрадиол не знам до къде ще го докараме. Някой имал ли е такъв резултат и да е с хубав финал
Фъни, забравих да те питам по дълъг протокол ли сте? Всичко ще е наред, заслужаваш го, както и всички тук
Виж целия пост
# 303
На Вас,какво Ви изписаха за естрогена?
На мен Естрофем 2 мг. 3х1. От сряда ги пия,понеделник е пункцията.


В неделя ми е пункцията, стиснете палчета, че с 10 фоликула и 1160 естрадиол не знам до къде ще го докараме. Някой имал ли е такъв резултат и да е с хубав финал
Фъни, забравих да те питам по дълъг протокол ли сте? Всичко ще е наред, заслужаваш го, както и всички тук
Виж целия пост
# 304
Mrvv, не съм по дълъг. И аз това се очудих, в първия момент, но не по къс съм. Вече направиха и следобедните инжекции.. Менопур и гонал.
Виж целия пост
# 305
Естроген не са ми изследвали, само естрадиол. Нищо освен добавките и инжекции за стимулация. Успех на пункцията и на вас 🤞🤞🤞
Фън, поне твоята промени подхода, при нас разликата е че 3 дни в началото на фемара и по малко дни инжекции. След дъжд идва слънце, да се надяваме 💋💋💋
Виж целия пост
# 306
Mrvv, от твоята уста в Божиите уши. Нека дойде слънцето при всички ни. ❤️
Виж целия пост
# 307
Здравейте! По дълъг протокол съм. В понеделник е 3 ден от цикъла ми и съм при доктора да ми изпише стимулация. Дотогава ще си слагам Декапептила. Може ли да ме ориентирате горе-долу на кой ден ви беше пункцията? И който е пускал отпуска по чл157 какви документи е представил, за да му я одобрят?
Виж целия пост
# 308
Здравейте! По дълъг протокол съм. В понеделник е 3 ден от цикъла ми и съм при доктора да ми изпише стимулация. Дотогава ще си слагам Декапептила. Може ли да ме ориентирате горе-долу на кой ден ви беше пункцията? И който е пускал отпуска по чл157 какви документи е представил, за да му я одобрят?
Аз бях по дълъг протокол на 13.04 почнах стимулация с Гонал и на 25.04 ми беше пункцията. Успех☘
Виж целия пост
# 309
Здравейте, и моята пункция в сряда мина.
Ще си позволя да споделя малко информация за момичетата ,които за пръв път преминават през процедура, защото на мен всяко  мнение ми беше изключително полезно.
Аз съм с поликистозни яйчници и ир , при мъжа ми всичко е нормално .
Започнахме стимулация по къс протокол. От 3ти до 7ми ден от МЦ с бемфола 150, от 8ми до  10ти ден с гонал по 112.5 (на 10тия ден си направих и оргалутран заедно с гонала) на 11 ден естрадиола ми беше 4721 pg/ml и вечерта декапептил 2 инжекции . На прегледа се виждаха по 8-10 фоликула във всеки яйчник,  но (13ти ден) на пункцията извадиха 38 бр.
8 замразихме , остават 30 от които 17 незрели , 13 годни и 12 оплодени .
Утре ще ми се обадят да ми кажат как се развиват и колко са останали (надявам се всичките) .
Ще правим замразен трансфер.
Виж целия пост
# 310
На Вас,какво Ви изписаха за естрогена?
На мен Естрофем 2 мг. 3х1. От сряда ги пия,понеделник е пункцията.


В неделя ми е пункцията, стиснете палчета, че с 10 фоликула и 1160 естрадиол не знам до къде ще го докараме. Някой имал ли е такъв резултат и да е с хубав финал
Фъни, забравих да те питам по дълъг протокол ли сте? Всичко ще е наред, заслужаваш го, както и всички тук


Успех и на двечките на пункцията! Стискам палци. При кой доктор сте?
Виж целия пост
# 311
Доктор Минев в Селена. Благодаря за подкрепата 💋💋💋
Виж целия пост
# 312
Mrvv, точно естроген са изследвали, екстрадиолът е именно естроген всъщност Simple Smile))
Виж целия пост
# 313
Така ли, Данита, аз от толкова четене нещо това съм го пропуснала. Трябва да се разровя за повече информация, а може ли информация, която ти или някой тук знае. Еее колко много неща научих от този форум. В началото дори се чудех какво е пункция и кога се прави, а сега съм на прага на 2рата си такава.
Виж целия пост
# 314
Естрадиолът всъщност биологично активен естроген и в лабораториите мерят именно него,но това няма значение,важното е да се получат нещата.
Мен ми изписаха Естрофем и заради леко изтънялата лигавица и ще трябва да го пия поне 1 месец.

Цитат на: Mrvvlink=topic=1428870.msg44794734#msg44794734 date=1653120520
Така ли, Данита, аз от толкова четене нещо това съм го пропуснала. Трябва да се разровя за повече информация, а може ли информация, която ти или някой тук знае. Еее колко много неща научих от този форум. В началото дори се чудех какво е пункция и кога се прави, а сега съм на прага на 2рата си такава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия