Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 150
Аз не точно с очила се занимавам Hug Joy
Виж целия пост
# 151
Добре че беше Джаста да ми напомни, че е петък Blush
Щот мене не ме четеш Unamused
Не мога вече да чета, говорете ми в картинки Grinning
Виж целия пост
# 152
Петак е, а вие с очила се занимавате Simple Smile

в петък очилата са още по-пикантни Simple Smile
Виж целия пост
# 153


Стига толкоз работа за днес. Wink
Виж целия пост
# 154
Пикантно ми, Пънчи си троши парите по фусти вместо да къта за виличката ми... Sob
Сипах си, ще вадя мъката
Виж целия пост
# 155
Кеф ти бира,кеф ти пиЙене 🍻
Виж целия пост
# 156
Гастролирах ф Пеуник, ноу им е префален боя Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Така, без снимково доказателство как да повярваме, м? Wink
Виж целия пост
# 158
А бабите с кекса знаят ли кви ги вършиш?
Виж целия пост
# 159
Добро утро!
Рано за кекс говорите,а...?
Първо кафенцето!
После  на тръстиката!
Виж целия пост
# 160
Чевръстите баби отрано се подготвят - готвят, шетат.
Виж целия пост
# 161
Добро утро! С малко снимки.





Въх, как спити ... Кики? Wink

Мъ кво се чудя ... то стоките ми додоха почти на обяд. Grinning
Виж целия пост
# 162
Ех, че обичам пролетта.
Дека сте, бре?
Ако сте по поляни и градинки, рекички и горички, снимайте и давайте отчет. Да напълним темата с хубавини. Ето, Инчето е задала тон.
И по случай топлото време, да ви почерпя с първия за сезона салдолед:

И една вишновка:
Виж целия пост
# 163
Ей цветенца Blush

И аз, която успях да се докарам на Емилия, но нямам нерви и време да се поправям Joy
Скрит текст:
[img
Виж целия пост
# 164
Обикалям насам-натам.
Търся си акъла, обаче само един нов лак си купих.

Норче, това удар под кръста, нали знаеш 😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия