Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 135
Джасте, земам кафето и лалето! Heart
Момчетките ги пропускам тоз петък. Той не е ли един и същ? Двама различавам. Smile
Виж целия пост
# 136
Зимам, който ми дадете, и без тва сичките са един дол дренки.

Дойде ми поръчката от мейкъп, та се надявам да ми мине малко кривотията.
Виж целия пост
# 137
Дайсче, похвали се с поръчката.
Покажи лакчетата, какво си взе.
Норчето и тя показала едни лакчета - красотички в лаковата. Ммм.

Бази, да, поповтарят се мъжовете. Grinning На първия колаж са 4 различни броя, на втория само два. Joy
Виж целия пост
# 138
Зимам, който ми дадете, и без тва сичките са един дол дренки.

Дойде ми поръчката от мейкъп, та се надявам да ми мине малко кривотията.
Не можеш така да кажеш. Казва се: сичките са от сой. Трудили са се хората да направят таквоз тяло. Требе им оценим усилията. Wink

Дайсче, какво стана с полата? Grinning
Виж целия пост
# 139
Зимам, който ми дадете, и без тва сичките са един дол дренки.

сички маже са прасета, сасипаха я таа вселена Simple Smile
Виж целия пост
# 140
Полата е чудна, обаче реших, че ще я подаря и си поръчах на мене друга, на други цвекета Simple Smile

Джасте, ще ги покажа по-късно Simple Smile , не е свръх лошо Simple Smile . Утре и в неделя ще направя пролетното почистване на лакове Simple Smile .

Инче, ни знам ко да коментирам, те докато си мълчат всичко е ОК.
Виж целия пост
# 141
Добре че беше Джаста да ми напомни, че е петък Blush
Виж целия пост
# 142
Добре че беше Джаста да ми напомни, че е петък Blush
Щот мене не ме четеш Unamused
Виж целия пост
# 143
Въййй,Джасте 😋 от кой фитнес ги привика,тез плочкаджии 😂🤩
Виж целия пост
# 144
Ууу, баш един такъв ми прати снощи покана във фейса. Grinning
Даже и татус има.
Виж целия пост
# 145
Ахаха, гледах вчера един стендъп комедиант, който разказваше колко много съжалява, че си е направил татуси по лицето и врата. Те и ръцете му бяха в татуси, обаче като го видиш....
а такова хубаво момче Sad Sad
Виж целия пост
# 146
Соншонжмон

Виж целия пост
# 147
Тез очила твойте ли са?
На женски приличат...
Виж целия пост
# 148
точно тофа щях да питам
Виж целия пост
# 149
Петак е, а вие с очила се занимавате Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия