Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 465
Днес е доволно жега тук!
Ама другите дни май няма да са топли Disappointed

Охх, една книга, много емоционално ми действа. А уж весела го раздава...
Малко ми биричката май.
Виж целия пост
# 466
Днес е доволно жега тук!
Ама другите дни май няма да са топли Disappointed

Охх, една книга, много емоционално ми действа. А уж весела го раздава...
Малко ми биричката май.

А твоето тук къде е?
Коя е книгата?
Виж целия пост
# 467
Ели, мойто тук го пише 😀 , Бг

Книгата е Мъжът под одеялото: инструкции за употреба.
Кратки весели истории, ама е повече смях през сълзи работата...
Виж целия пост
# 468
Ели, мойто тук го пише 😀 , Бг

Книгата е Мъжът под одеялото: инструкции за употреба.
Кратки весели истории, ама е повече смях през сълзи работата...

Звучи интересно. Ще я намеря Simple Smile

Едит: Сега видях че е на Яна Стоянова! Обожавам я:)
Виж целия пост
# 469
Баш пък днес ще е хубаво времето! Сто неща имам да върша, а седя на терасата и му се радвам Grinning
Виж целия пост
# 470
Айде, бе, Норче! Направих пролетно почистване, смених гардеробите, пренаредих мебелите, пребоядисах 3 врати, 2 пъти до джъмбо за пердета ходих, че и нови мебели избрах.
Сега решавам уравнението Как да изхарча едни пари, с които не разполагам Joy . Ти само на терасата стоиш!

Малко ме болят ръцете, ма с повечко болкоуспокоителни се преживява.
Виж целия пост
# 471
До ортопедията ходихме днес. Пременникът на прибиране се метнал с колелото и счупи ключица. Направиха му рентген и го изпратиха да си ходи дома. В университетски град ще чака така до вторник за лекарска помощ. Rage

Честит Великден на всичкия спам!
Виж целия пост
# 472
Дайсче, и аз съм готова с пустото почистване, ама трябва да се къпя, и то с косата. Много работа е това, а знаеш ли какво е благо на балкона Grinning

Исе, бързичко да се оправя! Случват се такива неща, аз с колелото много премеждия не съм имала, но брат ми, да. А и батко ми също, той пък беше паднал с колелото от мост, в храст с рози, и още имаше, ама съм забравила.
Виж целия пост
# 473
От както се стопли не ме мъчи косата. Оставям да си изсъхва на въздух.

Малее, как преядох със сладолед, докато отпивам от биришката. Все още е гадно! Чакам динята. Бира с диня е още по-гадно 😂
Кат съм дебела, поне да съм щастлива!🥰

Ае, тия онлайн магазини за хранителни стоки са адски скапани! Ако има 1 нещо, 3 няма - не се предлагат...
Пффф, голяма глупост.
Само за вино и сладолед стават, и то не всички...
Виж целия пост
# 474
До ортопедията ходихме днес. Пременникът на прибиране се метнал с колелото и счупи ключица. Направиха му рентген и го изпратиха да си ходи дома. В университетски град ще чака така до вторник за лекарска помощ. Rage

Честит Великден на всичкия спам!

сторшване на ключицата си е премеждие ... аз лично паднаф от лост
Виж целия пост
# 475
Ужасно е.
На него специално това му е за втори път. На същата. Предния път преди 5 години пак беше с колело, един урод го блъсна с кола, вдигнал го и си заминал "преди да дойде полиция". Телефонът му бил литнал нейде в храстите, той не могъл да го намери да ни се обади. Как се е прибирал, не знам.
Този път се е хлъзнал, но поне имаше телефон и се обади веднага. Но реално не получи никаква медицинска помощ, защото, слава богу, не е критичен случай. Стискайте палци да размине операция
Виж целия пост
# 476
Колко е голям, Исе? Дано бързо да се оправи!
Виж целия пост
# 477
Исе, стискам палци да се оправи бързо племенника и без интервенции. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 478
Благодаря, хора! Младеж, на 20 е. Hearts
Виж целия пост
# 479
Дзак.  Grinning





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия