Звездни компромати - Април'22

  • 237 113
  • 2 337
# 105
Елиза Тейлър и Боб Морли, които се запознаха на снимачната площадка на сериалът “Стоте” са станали родители.
Скрит текст:

Даниел Панабейкър(сериалът “Светкавицата”) пък очаква второ бебче.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 106
Каква е връзката между инцидента и желанието им за още деца?
Ами няма пряка връзка , коствена е . Детето което ще се роди ще има 2 родители ще има семейство , такова каввото 10 годишното момче няма да има заради Болдуин.
Виж целия пост
# 107
Каква е връзката между инцидента и желанието им за още деца?
Ами няма пряка връзка , коствена е . Детето което ще се роди ще има 2 родители ще има семейство , такова каввото 10 годишното момче няма да има заради Болдуин.
Няма даже и косвена. Това е трагичен инцидент и няма връзка със семейното планиране на Болдуинови.
Виж целия пост
# 108
Трагичен инцидент , за който още не е доказано кой е виновен . Води се дело срещу компанията на Болдуин. Какво семейно планиране на Болдуинови , това си е няква фикс идея   на Хилария.
Виж целия пост
# 109
Нищо лошо не прави жената. Напротив. Деца трябва да се раждат и възпитават, особено от родители с възможности.
Виж целия пост
# 110
Бе не е морално някак си. Както и на партито на Хелоуин. Броени дни след инцидента.
Но Хилъри/ Хилария я пере тока, тъй че за нея си е съвсем в реда на нещата.
Виж целия пост
# 111
Може и да е фиксация на жена му, но не виждам нищо лошо, хора, които определено могат да си позволят и 10 деца да ги нямат.
Отново не виждам връзката на коментара ти. Какво да направят? Те вече имат 6 деца с двама родители. Аборт ли е трябвало да направи?
Мъчно ми е много за младата жена, но е инцидент за който Болдуин няма вина. Явно някой е бил небрежен, надявам се не умишлено.
Виж целия пост
# 112
Бе не е морално някак си. Както и на партито на Хелоуин. Броени дни след инцидента.
Но Хилъри/ Хилария я пере тока, тъй че за нея си е съвсем в реда на нещата.
Това беше гадно на Хелоуин.
Виж целия пост
# 113
Ами и аз си го помислих… Той прави 18 дете на 60 г, а аз никога няма да имам второ, щото застреля мъжа ми. Инцидент или не, няма го човекът.
Не че Болдуин трябва да спре да живее, но някак не знам… Без да искаш свързаш нещата …
Виж целия пост
# 114
Пропуснала съм това с партито.
Виж целия пост
# 115
Това което Болдуинови се опитват да представят е че, Болдуин няма никава вина и затова  те продължават да живеят живота си както преди. Което не е точно така. Има над 20+ обвинения срещу фирмата на Болдуин. Излязоха подробности че между снимките са организирали лов , където са използвали истински патрони и прочие.
Виж целия пост
# 116
Между фирмата и Болдуин има 1000 човека и протоколи. Не е първия нещастен случай по време на снимки.
Виж целия пост
# 117
Нещастни случаи е имало винаги.Това,което внася смут и едно такова гадно чувство е шантавата Хилария.
Няма спирачки,няма човечност и смирение за малко поне!
Майка на ъмнайсет деца все пак планира следващо дете.Сега ли точно?!
Виж целия пост
# 118
Да разведря малко ситуацията (мен лично този нещастен случай много ме натъжава) Светла тъпото наистина е бременна и то много бременна към 8 месец някъде. Срещнах ги с Хриси в ринг мола. Тя е с много странен фейс, не беше гримирана, не знам защо. Аз на нейно място щях да ходя с 1 кг кит по себе си. Изобщо няма хубав вид, а Хриси е просто един много дебел плешив човек облечен в черно. Ходят с охрана едно яко момче.
Виж целия пост
# 119
Много ми е мъчно за Дамата. Няма вече професионални фотосесии, както по времето когато беше с Хриси. Тогава всеки сезон имаше снимки... Сега видео от коридора. Някой може ли да ми каже защо си бърка в носа, или го бърше?
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия