Професионални серии за коса - тема 155

  • 73 402
  • 759
# 330
Привет. От известно време ме е обзела някаква апатия и нищо не ми грабва окото. Наличностите ми обаче, започнаха да се изчерпват и трябва да презаредя някои неща. Та се колебая дали все пак да не пробвам нещо на Медавита. Забелязвам, че напоследък е голям хит. Имат ли балансирана серия с превес на протеин или някой лек протеин? Трудно ми е да се ориентирам от описанията им. Също ме интересува хюи серията как се усеща Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Здравейте,пиша само да споделя добрите си впечатления от последната ми поръчка от златна рибка.При последната ми поръчка бяха ми сложили 4 мостри,това си е истинско чудо.😀 Бях поръчала желето на Кингсли и Нощния серум за блондинки на Керастаз (прави косата ми много мека и заглажда много добре крайчетата,приятно ме изненада определено ) и освен мострата на маската без отмиване на Десата,която аз си избрах ми бяха сложили моста на шампоана за озаряване за блондинки на Керастаз и на шампоана и филтъра на Олиосета.Така че с 4 мостри съм доволна,дано продължават в същия дух! 😄
Доволна ли сте от маската без отмиване  на Десата?
Още не съм я пробвала,но тези дни ще я пробвам и ще пиша дали ми е харесала.Но по принцип на мен такива продукти ми утежняват косата,все пак ще я пробвам може да се окаже сполучлив продукт.😊
Виж целия пост
# 332
Аз съм в търсене на продукт, който някак да запазва косата права повече време, но да не е лак (ако има такъв 😁) крайщата на косата ми все се начупват и завиват на някъде и много ме дразни. Понякога стоят по-изправени според какви продукти съм ползвала в протокола за измиване, но има ли влага - Край. Та загледах този спрей, дали случайно някой не го е ползвал да даде мнение дали щи стане с него
Знам, че повечето търсят продукт за поддръжане и оформяне на къдриците, аз пък все обратното..😄 и понеже не ползвам преса търся други начини..
Виж целия пост
# 333
Здравейте,красавици.
Чудех се къде да задам въпроса си и сметнах ,че тази тема е най- подходяща.
Търся си хубав сешоар,но в мини размер.Дали съществува такъв?
Не мога да се справя с големите.Имам един малък ,който ми е супер удобен, но косата ми буквално мирише на опърлено докато се суша.
Моля да ме насочите към някой модел.
Благодаря.
Виж целия пост
# 334
Здравейте,красавици.
Чудех се къде да задам въпроса си и сметнах ,че тази тема е най- подходяща.
Търся си хубав сешоар,но в мини размер.Дали съществува такъв?
Не мога да се справя с големите.Имам един малък ,който ми е супер удобен, но косата ми буквално мирише на опърлено докато се суша.
Моля да ме насочите към някой модел.
Благодаря.

Gamma piu мисля имат.

https://prohairshop.bg/product/mini-seshoar-7005-gamma-tormalionic-mini-1200w

А този е уникален-моя приятелка го има. Но тя е фризьор в Сащ-https://gammapiu.it/en/products/xcell
Виж целия пост
# 335
Аз загледах този https://www.arlen.bg/product/22016/sgavaem-profesionalen-seshoar … -mojito-gold.html
 
Този на приятелката ви е мнооого
над бюджета ми.

Ще разгледам и другия показан от вас.
Много благодаря.
Виж целия пост
# 336
Аз загледах този https://www.arlen.bg/product/22016/sgavaem-profesionalen-seshoar … -mojito-gold.html
 
Този на приятелката ви е мнооого
над бюджета ми.

Ще разгледам и другия показан от вас.
Много благодаря.

А да  и над моя 😁.Чисто информативно ви го показах Simple Smile. Вижте и на Парлукс-мисля имаха Simple Smile Валера също(те са по-бюджетни.) Този,който сте пуснали в линка,не знам марката.Но за Gamma- съм чувала хубави отзиви Simple Smile.
Виж целия пост
# 337
След шампоаните за скалп на Медисютикълс ползвате ли друг или ги ползвате самостоятелно?
Виж целия пост
# 338
И аз се заглеждам за мини сешоар - най-вече заради пътуванията. Но много ми се иска да ги видя на живо. Тези и двата които коментирате хич не ми изглеждат мини Simple Smile А е само 13 см ... Как "лъжат" снимките
Виж целия пост
# 339
След шампоаните за скалп на Медисютикълс ползвате ли друг или ги ползвате самостоятелно?
Аз ползвам след Медисютикълс друг шампоан, тъй като този го ползвам като грижа за скалпа.
Виж целия пост
# 340
Не, не ползвам друг шампоан след такъв за скалпа, безсмислено е за мен. По-скоро бих ползвала дпш или втори за растеж преди по-силния от двата. За дължини се грижа с маски и финиши, не с шампоани.
Виж целия пост
# 341
След шампоаните за скалп на Медисютикълс ползвате ли друг или ги ползвате самостоятелно?
Аз винаги шампоанирам два пъти.Първо Меди и като втори слага друг- хидратиращ или протеинов, според протокола. Но не твърдя, че така е правилно. Нека по- запознатите кажат.
Ще използвам да питам и за ДПШ. Веднъж с него и веднъж с друг, два пъти с него или…? А също и скраб за скалп когато ползвате, колко след/ преди него може да се сложи ДПШ?
Виж целия пост
# 342
Вече непозитвна идвам с позитивни новини Smiley За разлика от Алфа след Омикрон нямам никакво, абсолютно никакво падане на коса. Дали е заради шампоаните и капсулите, не зная, но вече десетина дни не забелязвам никаква разлика в косата.

Скрит текст:
Ако някой си спомня, започнах да участвам в темата, защото тогава имах упорит косопад плюс липса на блясък в дължините след корона. Витамините ми помогнаха малко, но едва с капсулите и професионалните серии си оправих дължините.
Виж целия пост
# 343
Поръчах сешоара на Gamma. Нямам търпение да дойде.
Благодаря на bulgari_bs.Heart
Виж целия пост
# 344
prinzesata благодаря много за подробното описание, утре сутрин ще се правя, за да видя ефекта. Simple Smile
Какви ампули ползвате и сте доволни. При мен проблемът е, че всички ампули ми свалят цвета от боядисаната коса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия