Крем "ЕЛОКОМ"?

  • 15 057
  • 16
# 15
Този крем наистина е много добър,ние сме го ползвали,дори и до ден днешен когато се наложи го ползваме.До колкото знам няма странични ефекти.
Виж целия пост
# 16
Цитат на: teo67
Някой да ми каже, ако е ползвал този крем против обриви по лицето, дали се наблюдават странични ефекти и какви са те. Предписаха ни го, но ми се струва, че е доста силен, защото ефекта е доста бърз и не се препоръчва да се маже повече от 5х1 пъти.


Не съм чела какво са ти написали момичетата, но ще споделя с нас как беше.
На Лора и се появи обрив около 20 ден след раждането.
Мажехме я в продължение на няколко дни с кремчето вечер след къпане.
На нас ни помогна, без странични прояви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия