Ясновидки/ врачки - Тема 42

  • 91 276
  • 736
# 660
В района на варна / добрич мога да дам кординати на две жени от които останах доволен тук изразих мнението си само за мадлен от варна, нямат такса и човек остава колкото има на съце.
Виж целия пост
# 661
В района на варна / добрич мога да дам кординати на две жени от които останах доволен тук изразих мнението си само за мадлен от варна, нямат такса и човек остава колкото има на съце.


Споделете за Варна, моля! 🙂
Виж целия пост
# 662
Здравейте! 🙂 Информация за добри ясновидци от Варна, които не смятат да съдират човешки кожи?!
А има ли добър, който да взема скъпо,но да е наистина добър от каквото каже това да се случва ?


За сега откривам само тип "времето е пари", "един въпрос е 50 лв"... 😏
Аз също се свързах с Ваня Спасова, сумата която иска е 70 лв
Щом взема толкова пари за мен е шарлатанка.
Виж целия пост
# 663
Здравейте
В Плевен и района имали врачка от
Което сте доволни
На лично споделяйте
Виж целия пост
# 664
В района на варна / добрич мога да дам кординати на две жени от които останах доволен тук изразих мнението си само за мадлен от варна, нямат такса и човек остава колкото има на съце.
Интересно. Кои са тези жени ?
Виж целия пост
# 665
В района на варна / добрич мога да дам кординати на две жени от които останах доволен тук изразих мнението си само за мадлен от варна, нямат такса и човек остава колкото има на съце.
Интересно. Кои са тези жени ?
Мадлен от варна и Керанка от Добрич,за повече инфо на лично.
Виж целия пост
# 666
Дайте координати на Мадлен, моля.
Виж целия пост
# 667
В района на варна / добрич мога да дам кординати на две жени от които останах доволен тук изразих мнението си само за мадлен от варна, нямат такса и човек остава колкото има на съце.
Интересно. Кои са тези жени ?
Мадлен от варна и Керанка от Добрич,за повече инфо на лично.

Без тези на лично!!!
Форума е за това всички да получат информация в темата,  а не само да си пишем лични съобщения!!!! Моля за коректност!!!
Виж целия пост
# 668
Посещавала съм и Мадлен и Керанка, грам познаваемост нямаше нито за минало, нито за настояще, нито за бъдеще, а и двете са много хвалени и тук, а и на самата опашка на която чаках докато ме приемат.  Аз ли съм заключена или просто успяват да налучкат проблемите при другите хора. При мен има нещо специфично, което само Красимира (център Варна) и Жоро (зеленчукова борса) успяха да прочетат, но по отношение на прогноза за бъдещето нищичко не им се получи.
Виж целия пост
# 669
0887389968 keranka
088 754 5424 чайка бл 18 вх,Д мадлен

@mamato ...възможно не знам наша приятелка беше ходила при керанка преди нас и толкова неща и каза за нея самата за близките и за това ,че ще има момиченце и така и позна за нея,има си момиченце на 3месеца и т.н ..явно е относителна работата кво да ти кажа всеки ако иска да пробва пък квото такова.
Виж целия пост
# 670
Някой посещавал ли е Валя от Пловдив? И какви впечатления имате от нея, има ли познаваемост?
Виж целия пост
# 671

 При мен има нещо специфично, което само Красимира (център Варна) и Жоро (зеленчукова борса) успяха да прочетат, но по отношение на прогноза за бъдещето нищичко не им се получи.

А тези на какво гледат, за първи път чувам за тях?
Виж целия пост
# 672

 При мен има нещо специфично, което само Красимира (център Варна) и Жоро (зеленчукова борса) успяха да прочетат, но по отношение на прогноза за бъдещето нищичко не им се получи.

А тези на какво гледат, за първи път чувам за тях?

Красимира на кафе и няколко вида карти, наистина на няколко пъти ми скри шапката за сегашната ситуация,но това за което беше категорична,че ще стане не се случи и няма как да се случи. Жоро гледа на карти също за настояще е много добър, но то настоящото си го знаем.
Виж целия пост
# 673
Някой допитвал ли се е до Десислава Кирилова Дес от ФБ?
Виж целия пост
# 674
Някой допитвал ли се е до Десислава Кирилова Дес от ФБ?
Здравейте, звънях току що на Мадлен, каза че до края на месеца няма да работи, била си е в Плевен и поради лични ангажименти не може да работи, за септември месец ще се обадя евентуално да се уточним за кой ден да отида, по телефона категорично отказва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия