Ясновидки/ врачки - Тема 42

  • 91 273
  • 736
# 675
Здравейте, искам да ви попитам за Ангелина от Люлин 2 мнения.
И въобще има ли някой който може да помогне за оправяне на всичко което ми се случва.
Благодаря.
Виж целия пост
# 676
Човек ако чака Бог да му реши проблемите защото "за Бог нямало невъзможни неща", може да си чака цял живот!

Но ако на горното се погледне малко по метафорично, ако човек открие бог/Бог в себе си, може и да му се получи.
Някои поговорки и известни фрази не са измислени, защото някой си нямал работа и да си играе с думите:
"Лозето не иска молитва, а мотика."
"Ако не си помогнеш сам и господ/Господ не може да ти помогне"
"Господ дава, но в кошара не вкарва".
Виж целия пост
# 677
Човек ако чака Бог да му реши проблемите защото "за Бог нямало невъзможни неща", може да си чака цял живот!

Но ако на горното се погледне малко по метафорично, ако човек открие бог/Бог в себе си, може и да му се получи.
Някои поговорки и известни фрази не са измислени, защото някой си нямал работа и да си играе с думите:
"Лозето не иска молитва, а мотика."
"Ако не си помогнеш сам и господ/Господ не може да ти помогне"
"Господ дава, но в кошара не вкарва".



Щом съм стигнала до тук явно има причина за цялото това нещо.
Питам има ли такъв човек който може да помогне.
Виж целия пост
# 678
Човек ако чака Бог да му реши проблемите защото "за Бог нямало невъзможни неща", може да си чака цял живот!

Но ако на горното се погледне малко по метафорично, ако човек открие бог/Бог в ".[/i]

Точно така е.
Интересно е, че едни от най-черните магии се правят именно с помощта на моноетеистичните вярвания и използването на егрегорите им. Какъв парадокс само.
Виж целия пост
# 679
Скрит текст:
Човек ако чака Бог да му реши проблемите защото "за Бог нямало невъзможни неща", може да си чака цял живот!

Но ако на горното се погледне малко по метафорично, ако човек открие бог/Бог в себе си, може и да му се получи.
Някои поговорки и известни фрази не са измислени, защото някой си нямал работа и да си играе с думите:
"Лозето не иска молитва, а мотика."
"Ако не си помогнеш сам и господ/Господ не може да ти помогне"
"Господ дава, но в кошара не вкарва".


Щом съм стигнала до тук явно има причина за цялото това нещо.
Питам има ли такъв човек който може да помогне.
Ако беше прочела една две теми назад щеше да разбереш дали има хора с извънредни способности, които да помагат. Както виждаш при всички случаи се предполага активност от страна на човека с ?проблема?, на готово не става.

Никой не знае цитирам "цялото това нещо" до което си стигнала какво точно е, само ти си го знаеш, може и да е сериозно но може и да е издраматизирано. Прави ми впечатление,че много хора си измислят проблеми без да ги имат или ги преувеличават.

Човек да си реши проблема сам, нямам предвид в буквалния смисъл,  да не търси помощ. То е ясно, че една система от убеждения създала един проблем, по скоро няма потенциал да го разреши.
Но има безброй много други хора с други системи от убеждения и възприемане на живота, които могат да помогнат за разширяване съзнанието на търсещия, което да му помогне да си реши/подобри проблемите.
Виж целия пост
# 680
Ангелина от Люлин 2 прави разни ритуали.. за гледане ми позна. Кога помагат тези ритуали, кога всичко си остава същото.. това е.
Виж целия пост
# 681
Ангелина от Люлин 2 прави разни ритуали.. за гледане ми позна. Кога помагат тези ритуали, кога всичко си остава същото.. това е.

Какви ритуали ?
А разваля ли ако имя нещо ?
Виж целия пост
# 682
Ами ритуалите са за чистене от магии.. проблема е, че то май всичко излиза, че е магия.. а то реално няма как да е. При мен след това имаше успокояване на нещата.. след това каза, че трябвало да се направи защита- с кичур твоя коса.. и разни други неща, които не стана ясно какви са, но положението си остана зле каквото си и беше.. та така. Не съм намерила някой, който да оправи всичко с вълшебна пръчица..
Виж целия пост
# 683
Мда. Също трябва да отнесете олио, брашно, захар и други съставки за кекс, но най-вече яйца, че много поскъпнаха. 😂 Мили момичета и момчета, търсете врачки и баячки, няма кой да ви спре, пределно ясно ми е. Преди много години обикалях много, имаше някакви проблясъци на някои места, но абсолютно никой не ми помогна, нито пък ме предупреди за ужасни събития, които ме застигнаха, а е можело да бъдат предотвратени, ако знаех за тях тогава. Това е всичко, интересът ми към темата е нулев, погледнах я заради едно лично съобщение.
Виж целия пост
# 684
Мда. Също трябва да отнесете олио, брашно, захар и други съставки за кекс, но най-вече яйца, че много поскъпнаха. 😂 Мили момичета и момчета, търсете врачки и баячки, няма кой да ви спре, пределно ясно ми е. Преди много години обикалях много, имаше някакви проблясъци на някои места, но абсолютно никой не ми помогна, нито пък ме предупреди за ужасни събития, които ме застигнаха, а е можело да бъдат предотвратени, ако знаех за тях тогава. Това е всичко, интересът ми към темата е нулев, погледнах я заради едно лично съобщение.
След врачка ли стана по зле
Виж целия пост
# 685
Не. Никога не съм позволявала да ми правят ритуали, амулети, разваляния и подобни простотии. Ходех за информация. Но чувах глупости от рода на "не обичаш да пътуваш в метрото". А важното не ми беше казано. Каквото е имало да се случи се случи. Не се чувствам омагьосана. Чувствам се предизвикана от Съдбата. Ако е по Божията воля, ще се справя. Помощ търся само от Него.
Виж целия пост
# 686
Някой допитвал ли се е до тази жена Олга Ангелова
Виж целия пост
# 687
Някой допитвал ли се е до тази жена Олга Ангелова
Аз лично не, но много близки близки приятели знам, че отговаря на всичките почти едно и също само сменя имената.
Виж целия пост
# 688
Някой може ли да ми каже къде точно живее бабата от Божурище?
Виж целия пост
# 689
Тук има ли някой с опит с Божидар Караджов? Според Блиц познавал резултатите от всички избори. Вижте какво е казал през януари: "Не само че правителството няма да изкара мандата си, но и разцеплението в коалицията ще е е факт в близките 4 месеца. Очакват ни предсрочни избори." Месеците са 6, ама пак горе-долу... Обаче е казал и, че няма да има война в Украйна.

по-добре недей. лъжлив, само  и само да ти измъкне пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия