Както в твоя случай, може някой да каже, чете познава; или може просто да влезе човек културно и нормално и да попита за пътуващите
В краен случай, нищо не пречи да наредиш 2-3 пъзела по 500 части, преди да се запишеш за пътуващи
Тези поръчах:

Благородно 
. Сутрин, като стана, първо отварям форума и вече знам кои ще са първите разписали се
. Затова бих се радвала новите попълнения да станат част от форума, а не само част от списъка с пътуващите пъзели.
Не знам кога ще е, затова, ако не ти се чака, да ти го дам първо да го наредиш ти? Днес или утре мисля да започна втория Арт, за да ги пратя после към Зори. След това май ще е индианецът, а после вълкът... има за редене
Лепни едно листче на кутията, да не ме забравиш



Препоръчани теми