Любители на котки - Тема 172

  • 35 273
  • 763
# 585
Да докладвам. В нашата възрастова група е спечелил, естествено, един мейнкун (модерни са ). И детето много се разсърди. Joy
Но. Едната съдийка е специалист по абисинските котки и е дала отличен отзив. Като за първи път, бива. Щерката обаче хич не е съгласна.
Ей този сладур собственикът го гонеше из залата (изплаши се от микрофона котето)
Виж целия пост
# 586
Успех на Сина! Красавица е! Heart
Благодаря! (Той е малък мъж ).
Оу, извинявам се! Relaxed
Виж целия пост
# 587
Да сЪ знаЙ... кой е шефът 😹



Момчето вече не куцука и лапичката не е така надута. Надявам се да се кротне сега.
Поскъпнали и ветеринарните... услуги (с 25- 30 %).
Виж целия пост
# 588
Включвам се набързо да ви ги покажа тез хубавици. Обикновено Ния скубе козина от Локум, а тя седи и мърка...
Виж целия пост
# 589
На вас, Барби, не ви трябва бял шум. Най-ценното - котешки мър, е до беба.
Виж целия пост
# 590
Ау, че са сладки Локум и Ния! Heart Eyes Чумичка още ли спазва дистанция?

Браво на Сина за достойното представяне!

Известна лекарка ме уверяваше, че при котките аналните жлези не правели проблеми като при кучетата... Ами, явно правят. Бързо да се оправя Изабела!

За обезпаразитяването - аз капя Адвокейт през няколко месеца, и Адвантидж съм капала.
Вчера бяхме на ваксина (мяу мяу през цялото време на жална струна) и докторът, който доста набързо я бодна и прибра в клетката Rolling Eyes, много натърти да сме ѝ давали хапче за вътрешни паразити. Добре, капките не вършат ли работа?
Виж целия пост
# 591
Включвам се набързо да ви ги покажа тез хубавици. Обикновено Ния скубе козина от Локум, а тя седи и мърка...

Барби, невероятна снимка! Ния вече явно е пораснала, щом може да скубе Локумката. Благодарение на всеотдайността ти бебочка си има жива обичаща я играчка. А Чумито как е? Още ли се страхува или те ревнува?
Виж целия пост
# 592
Чумито си живее живота. Нито ревнува, нито търси контакт. Спи, яде и гледа високомерно. Grinning
Виж целия пост
# 593
Моля за споделяне от хора, които живеят или имат познати в Пловдив
https://www.facebook.com/photo?fbid=577029980434771&set=a.288151475989291


Мишо е на близка приятелка и се изгуби снощи. Котето е с току що открит диабет.
Благодаря сърдечно!
Виж целия пост
# 594
Барби, как им измисли имената? Локум и Чумито ми стават любимци.
Виж целия пост
# 595
Включвам се набързо да ви ги покажа тез хубавици. Обикновено Ния скубе козина от Локум, а тя седи и мърка...


BarbieDi, благодаря, че сподели с нас тази страхотна снимка! ❤
Прекрасни са момичетата- липсва само черничкото...
Виж целия пост
# 596
На котките, които не излизат, ние поне нищо не им слагаме против бълхи и нямат бълхи. Като се замисля, от десет години нищо не сме им слагали.

За хапчетата,  сигурно е трудно даването. На нас ветовете ни дават само течни лекарства, които се смесват с храната, но си имат и спринцовка за директен прием. Казаха ми да пъхам в устата като котката е с гръб към мен. Изглежда и вкусовете не са лоши, защото нищо не плюят.

Нашата черна Кита, която отговаря и на Кета, Катя и Красавице, значително се подобри след операцията. Даже е много добре. Само дето разбра, че може да нахалства за месце докато вечеряме колкото си иска и също да изяжда храната на доведената си сестра. Давам й супи и ме гледа с презрение. Слагам й паста малц или витамини в храната, набожда го с нокът и го мята на стената. 🙈😂
Виж целия пост
# 597
На котките, които не излизат, ние поне нищо не им слагаме против бълхи и нямат бълхи. Като се замисля, от десет години нищо не сме им слагали.

За хапчетата,  сигурно е трудно даването. На нас ветовете ни дават само течни лекарства, които се смесват с храната, но си имат и спринцовка за директен прием. Казаха ми да пъхам в устата като котката е с гръб към мен. Изглежда и вкусовете не са лоши, защото нищо не плюят.

Нашата черна Кита, която отговаря и на Кета, Катя и Красавице, значително се подобри след операцията. Даже е много добре. Само дето разбра, че може да нахалства за месце докато вечеряме колкото си иска и също да изяжда храната на доведената си сестра. Давам й супи и ме гледа с презрение. Слагам й паста малц или витамини в храната, набожда го с нокът и го мята на стената. 🙈😂
И ние на предното ми коте не сме давали никога нищо за бълхи и не е имала.
Имам чувството че това с капането на лекарства за бълхи е пресилено и е с цел постоянно да се купуват този вид препарати.
Виж целия пост
# 598
Добро утро!
https://www.facebook.com/reel/703190637594387?fs=e&s=cl
Виж целия пост
# 599
При положение, че и без котка съм се обзавеждана с бълхи, не бих си спестила точно този разход.
Да не говорим на какво ставаме и аз и децата от отхапвания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия