Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 185
  • 765
# 210
Факт е, че не на всяко тяло ще стоят добре тези дрехи. Или пък ако не си за размер XS, ама със зор се опитваш да се набуташ в най-малкия размер, няма да се получи. 😀 Също така, много тесните панталони, дънки и възкъси якета не си ги представям да стоят красиво на размер XL. То човек трябва и малко да се съобразява с фигурата си. Понеже редовно чета оплаквания, че нямало по-големи размери. То няма и да стои добре. Виж някои oversize модели бива.
Виж целия пост
# 211
Много съм съгласнааа с това мнение! За това и на някои модели дрехите са даже до М.
Аз умувам над розовите дънки, но пък ако пуснат нови, по-хубави неща .. не че са налични дънките де. 🤣
Виж целия пост
# 212
Е , размер ХЛ не е толкова голям , предвид това че доста от нещата са умалени .Една жена в Хл също може да изглежда секси , макар и да не е първа слабост .
Виж целия пост
# 213
Е , размер ХЛ не е толкова голям , предвид това че доста от нещата са умалени .Една жена в Хл също може да изглежда секси , макар и да не е първа слабост .

С риск са обидя някого, за което се извинявам много, за тесните и къси модели на Алеса, това не мога да го повярвам!

Например моите ръце и крака под коляното са ужасно слаби и поли, рокли, тениски с 3/4 дължина, както и овърсайз моделите, не са за мен. Всичко това стои много много грозно, като на закачалка.

Не казвам, че и аз, и хл дамите не сме красиви, просто човек трябва да се съобразява с фигурата си и да преценява кои кройки са подходящи за него.
Виж целия пост
# 214
Е , размер ХЛ не е толкова голям , предвид това че доста от нещата са умалени .Една жена в Хл също може да изглежда секси , макар и да не е първа слабост .

С риск са обидя някого, за което се извинявам много, за тесните и къси модели на Алеса, това не мога да го повярвам!

Например моите ръце и крака под коляното са ужасно слаби и поли, рокли, тениски с 3/4 дължина, както и овърсайз моделите, не са за мен. Всичко това стои много много грозно, като на закачалка.

Не казвам, че и аз, и хл дамите не сме красиви, просто човек трябва да се съобразява с фигурата си и да преценява кои кройки са подходящи за него.
Абсолютно съм съгласна Теди, просто реших да не го пиша аз...в Инстаграм е пълно със снимки на модели, които са с огромни гърди и огромни дупета, и със супер тънки и тесни талии, но в реалността къде сте виждали такива?! Например талия 60-65см, дупе и гърди 100-110см. Колко такива момичета реално има? Единици са!
Виж целия пост
# 215
Дали ще има нови модели преди празниците? Дано пуснат нещо, че вече губя търпение Simple Smile Очаквам някое готино кожено яде да има...надявам се де
Виж целия пост
# 216
Дано да пуснат . Гледам доста от нещата вече са налични . Аз искам нещо по-различно от тениска с мече .
Виж целия пост
# 217
Те вече пуснаха едно много късо черно кожено яке. Друго едва ли..
Виж целия пост
# 218
Какво ви е мнението за плажните хавлии
Виж целия пост
# 219
Какво ви е мнението за плажните хавлии
имам една... Много ми харесва. Голяма е и материята й е дебела....в смисъл не е като на тези за 15лв.Заслужават си парите според мен. 🙂
Виж целия пост
# 220
Аз бях поръчвала хавлията с бутилката шампанско и я върнах. Нито беше с ярки цветове, нито дебела хубава хавлия. За мен не си заслужаваше парите.
Виж целия пост
# 221
аз имам една хавлия на АЛЕСА и е доста тънка. Не бих взела повече.
Виж целия пост
# 222
Добре, че казахте че са тънки, днес се бях засилила да си поръчам една, че моята е на 100 години!
Виж целия пост
# 223
С пчелите е хубава .
Виж целия пост
# 224
Има два нови пижамени модела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия