Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 186
  • 765
# 225
Раираната риза ме привлича много, но цената й ми е висока..още като видях че има раирани дрехи се заинтересувах...чудя се ...почти 200 лв. за риза.. трябва да премисля....
Виж целия пост
# 226

Харесах си тези къси панталонки... Ами това е направо скандално! Артикул от пролетна колекция да бъде наличен края на Май 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 227
Сигурно и в други цветове ще ги пуснат .Аз пък не знам друг сайт да има доставка след месец .
Виж целия пост
# 228
Като гледам така нар. "Пролетна колекция" ще я влачат до Юни като пускат по 3-4 неща на седмица и повечето от тях ще бъдат налични юли 😃
 Това чакане по месец започва да ме отказва лека по-лека 😣
Виж целия пост
# 229
Очевидно шият според поръчките. Явно тяхната стратегия е такава, но аз лично два пъти съм отказвала поръчки от нова колекция точно заради многото чакане. Виждам дрехата, много ми харесва и я поръчвам на момента. Когато минат две седмици обаче започвам да се разколебавам, вече съм похарчила пари и за други неща и Алеса отпадат. И в двата случая съм сигурна, че ако ми бяха изпратили дрехите 2-3 дни след поръчката щях да ги задържа, но нещата се размиха. Според мен губят така.
Виж целия пост
# 230
Момичета, не се ядосвайте и без това с това ненормално време за април, лятото май ще закъсне.🤭
P. S. Пак нищо не си харесах от новите модели.... 😄😄😄
Виж целия пост
# 231
То какви нови модели .. пак плетиво тениски в нови цветове .. следващото ново ще е късите панталонки в други цветове, абе трагедия!
Този раиран костюм ми е като пижама.
Аз също отказах някои поръчки, съжалявам за вас, Алеси. 🤣
Виж целия пост
# 232
Момичета, аз мисля да си заменя блузката..
Първо се бях ядосала и исках да я върна, и да ми възстановят парите, но си ми харесва и мисля, че ще я нося… Гледам, гледам по магазините.. еми не мога да си харесам дрешки, които да ги съчетавам лесно. Все едни нелепи надписи, картинки на лица(които мразя много) . Харесвам по изчистен стил. Simple Smile. От друга страна , материята е доста плътна и се чудя дали пък няма да ми е много топло с нея, въпреки че материята е страхотна. 🤷🏻♀
Виж целия пост
# 233
Аз си получих черния топ Waves and Smiles https://alessa.bg/waves-and-smiles-top-cheren?current_category=new
Размер S.
Пробвах го,много е красив! Особено в горната част(тя е от плътни матеии) ,където обваща бюста.Невероятно стилен модел е!
НО:
под бюста е от нар.фино плетиво.Явно наистина е много фино,защото при самото събличане или при лек допир със синджира,или и аз не знам точно как......ами на 2 места се образуваха леки бримчици.
Ще го обявявам за продажба. Sad(
Така,че ако някоя си го поръчва,да има предвид опасността от бримки.
Виж целия пост
# 234
Аз осъзнах колко съм побъркана, снощи, докато съм на работа, при полупълен ресторант, аз гледам на телефона сайта на Алеса 🤣 и пуснах една светкавична поръчка в момента, в който обявиха дънковата пола-панталон за налична отново. Много е скъпа, наистина за мен е като за 3 поли, но все си казвам, че ако наистина моделът много ме впечатли и е наистина качествена дрехата, ще е актуална и след 5 години! И без това нямам дънкова поличка. Иначе след 2 седмици имам пътуване към Пловдив, дано я има полата-панталон на Зара, да я видя на живо все пак, може да върна Алесинската.
Виж целия пост
# 235
На мен ми дойдоха зеленият панталон от новата колеция и късата розова блузка със златен синджир под бюста, която мислех да откажа по телефона, но се оказа, че вече е налична -изпратиха ми я и сега много се харесвам с нея и няма да я връщам. Даже със зеления панталон се комбинира добре. 😀
Виж целия пост
# 236
Раираната риза ме привлича много, но цената й ми е висока..още като видях че има раирани дрехи се заинтересувах...чудя се ...почти 200 лв. за риза.. трябва да премисля....
За мен това е скандално, как може риза с Морано отстъпка да е 170лв. За мен прилича на пижама! Много прекаляват, съжалявам, но ни взеха за балами!
Виж целия пост
# 237
На мен в черната не ми харесаха ръкавите и надолу под бюста как прозира. Предполагам и при бежовата е така. Добре, че я отказах, бях я поръчала в бежово.
Скрит текст:
Аз си получих черния топ Waves and Smiles https://alessa.bg/waves-and-smiles-top-cheren?current_category=new
Размер S.
Пробвах го,много е красив! Особено в горната част(тя е от плътни матеии) ,където обваща бюста.Невероятно стилен модел е!
НО:
под бюста е от нар.фино плетиво.Явно наистина е много фино,защото при самото събличане или при лек допир със синджира,или и аз не знам точно как......ами на 2 места се образуваха леки бримчици.
Ще го обявявам за продажба. Sad(
Така,че ако някоя си го поръчва,да има предвид опасността от бримки.
Виж целия пост
# 238
И аз размислих за ризата. много е скъпа. Ако беше 120-130 лв по-можеше ( в никакъв случай не казвам че 120 лв са малко пари). То за тези пари по-добре блейзър или някое яке с малко доплащане....
Вчера са ми пуснали чантата, но ще дойде след празниите. На всичкото отгоре и забравили да приспаднат парите от топа, който върнах, та се наложи пак да звъня и да се обяснявам за нещо, за което решката не е в мен.  Оставих си парите като депозит с надеждата да си харесам все пак нещо от новата колекция, преглеждам и преглеждам сайта, но не се решавам на нищо ново. Ще чакам да пуснат тениските, че и без това докато дойдат ще е лято вече..
Коланите им са страхотни! Взех теясното кожено коланче бежовото, вече ми е любимо.
Виж целия пост
# 239
На мен в черната не ми харесаха ръкавите и надолу под бюста как прозира. Предполагам и при бежовата е така. Добре, че я отказах, бях я поръчала в бежово.
Скрит текст:
Аз си получих черния топ Waves and Smiles https://alessa.bg/waves-and-smiles-top-cheren?current_category=new
Размер S.
Пробвах го,много е красив! Особено в горната част(тя е от плътни матеии) ,където обваща бюста.Невероятно стилен модел е!
НО:
под бюста е от нар.фино плетиво.Явно наистина е много фино,защото при самото събличане или при лек допир със синджира,или и аз не знам точно как......ами на 2 места се образуваха леки бримчици.
Ще го обявявам за продажба. Sad(
Така,че ако някоя си го поръчва,да има предвид опасността от бримки.
Според мен в екрю е малко по-плътна под бюста,защото пише,само" плетиво"...А при черната е "фино" плетиво,но  не бих казала,че е много прозрачна.Проблемът е ,че лесно стават бримки и това за мен не е ок...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия