Ергенът 🤍 - Сезон #1 - Тема #9

  • 75 196
  • 1 281
# 300
Съфорумки, това фото как го разбирате?
Скрит текст:
Питам не за друго, ами нали някой подхвърляше, че можело да са се събрали с Виктор. Тук за някаква половинка говори. Разни сърчица там.
Виж целия пост
# 301
Кой е този? Не мисля, че има общо с Виктор.
Парова прилича на травестит 🤢
Много груба, съжалявам. Преди корекциите е била по- добре.
Виж целия пост
# 302
Да, де. Не е той. Но ако се прочита в онзи интимния смисъл на партньор на снимката с въпросния Александър Пеев, то увисва версията, че с ергенчо са се взели отново. Версия, която се лансираше в началото на темата.

Затова питах как разбирате снимката и надписа.
Виж целия пост
# 303


Ей тва е, зорлем да се буташ даже и да не ти харесва!

А онези двамата не ме кефят изобщо! Неприятна гледка.
Виж целия пост
# 304
Аз не правя никаква асоциация с ергена 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 305
Искам Виктор да отиде с Гергана на среща. Ще ми е интересно как би се развила срещата им. Мисля, че Виктор не е виждал по-човешката й страна. Но както и да се развият нещата Гери доста ще го поизпоти. Joy

Капитонова значи хем вече решила да произнася About you правилно, но и и не пропусна да ни набие канчетата как тя е права. Joy Вижте как бързо се научи и руската й същност и акцент не й пречат на произношението. .Stuck Out Tongue Winking Eye

Ей на това му се казва пълна липса на уважение. Това момчие кога ще разбере, че инфлуенсърите зависят от одобрението и харесването на хората. Тя като непрекъснато се заяжда и блокира хора и се държи неуважително и пренебрежително как очаква хората да й се възхищават?

Обаче и към бранда е адски неуважително цялото й поведение. Те й плащат, тя чрез тях изкарва пари, рекламира ги от много отдавна и дори не е научила името им. Хората трябваше да  го кажат. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
То, реално, няма за какво да й се възхити човек. Не показва дори наченка на положителни качества.
 Обаче тя си изпълни мисията, с която влезе. Последоватвлите й набъбват скорострелно. Което говори много лошо за българския зрител.
Виж целия пост
# 307
Последователите й набъбват скорострелно. Което говори много лошо за българския зрител.

Именно, що за човеци следват и се интересуват, не дай си боже възхищават, от такова меркантилно, безскруполно и гьон сурат същество?( Въпроса е риторичен)
Виж целия пост
# 308
Нека не забравяме, че същества като Кардашианците са на почит само защото са известни, а какво остава за чувашкия питон. Извинявам се, но Парова е по-мъжествена от посочената половинка в сторито.
Виж целия пост
# 309
Парова за мен е грозна в лице, има супер грубо пластмасово излъчване, според мен си е съсипала лицето с тези корекции. Някой има ли нейни снимки преди корекциите, сигурна съм, че е изглеждала доста по-добре.
Виж целия пост
# 310


По долу снимки от 2013 когато нямаше филтри и фейстюн 😀😀. Еднаи от старите на Инстаграм.
Мисля че в днешно време визията ѝ на снимките в ИГ е по скоро резултати на филтри, грим и ъгли отколкото съществени интервенции. Все пак носа не е пипан..



Виж целия пост
# 311
Кой е този? Не мисля, че има общо с Виктор.
Парова прилича на травестит 🤢
Много груба, съжалявам. Преди корекциите е била по- добре.
И аз не разбирам превъзнасянето и хвалбите по неин адрес в темата, как нямала равна сред участничките и т.н. Изобщо не ми допада.
Редакция: на 17 е била друга бира - приятно изглеждащо, нормално момиче.
Виж целия пост
# 312
Аз бях чула, че е успешна в кариерата, което, ако е така, може би я поставя много над останалите по този критерий. Но като незапозната (изобщо), може ли някой да ме просветли за тази Парова какво точно ѝ е успешното?
Виж целия пост
# 313
Изобщо не ми харесвa Пaровa визуално , има груби черти , a в тяло ми е еднa идея прекaлено мускулеста . Не знам как я изкарват голяма красавица .
Виж целия пост
# 314
Съфорумки, това фото как го разбирате?
Скрит текст:
Питам не за друго, ами нали някой подхвърляше, че можело да са се събрали с Виктор. Тук за някаква половинка говори. Разни сърчица там.
Била е на РД на някакъв известен коафьор. С него има друга снимка. Този тук е по-скоро половинка на коафьора, отколкото на Парова. Разгледайте сторитата й по-подробно. Има още куп кифленски снимки от РДто с други мадами като нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия