Любими и разочароващи ресторанти в София

  • 153 324
  • 1 281
# 1 275
За аперол шприц питам, не съм го дописала, защото мислех, че се подразбира.
Виж целия пост
# 1 276
Ако имате впечатления от кукитата на by Entree, споделете моля.
Заслужават ли си цената? Благодаря!
Виж целия пост
# 1 277
Дъщеря ми е вманиачена по тях. Макар на мен цената да ми се вижда доста висока.
Виж целия пост
# 1 278
На мен ми харесват, но цената определено е завишена, да.
Виж целия пост
# 1 279
Благодаря Ви, искам да направя кутия подарък за близък, който е ценител и похапва доста сладичко, та за тях  се сетих, но цените наистина малко отблъскват, все пак е просто бисквита. Май ще помисля за нещо друго.
Виж целия пост
# 1 280
Хубави са и според мен си заслужават. От тях бях пила и едно лате с розмарин - страхотно.
Виж целия пост
# 1 281
Вижте при biskvitkite.bg, цените са добри и кутията е с кауза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия