Любими и разочароващи ресторанти в София

  • 153 319
  • 1 281
# 1 260
Онзи ден инцидентно седнахме в "Под метлите" и останахме приятно изненадани от храната. Кръчка си е, но отвън става за хапване.
Виж целия пост
# 1 261
Ние сме ходили веднъж зимата и не бяхме очаровани. Спомням си, че и цените бяха високички..
Виж целия пост
# 1 262
Ние сме ходили веднъж зимата и не бяхме очаровани. Спомням си, че и цените бяха високички..
За цените- средни към високи. За храната- като за хапване след разходка на нас ни се видя напълно ок. Основно поръчахме скара на жар.
Виж целия пост
# 1 263
Неочаквано и аз се изненадах приятно от "Под метлите", цените са ок, предвид инфлацията, храната, която поръчахме беше проста и вкусна.
Виж целия пост
# 1 264
В издирване съм на нормален аперол къде може да си пие, а не разредената водичка с блед оранжев оттенък, съдържаща основно лед и газирана вода, която масово продават.
Та ще се радвам, ако някой сподели къде  е пил добър аперол.
Виж целия пост
# 1 265
В къщи, на терасата Wink
Отдавна спрях да пия коктейли по заведенията.
Виж целия пост
# 1 266
В Пъблик, в 3oz бар правят чудесни коктейли, макар че класически Аперол може и да нямат.
Виж целия пост
# 1 267
Аперола по-принцип трябва да се разрежда иначе няма пиене - ултра горчив е. Аз така си го пия и на двора щото като сложа повече концентрат и направо не се пие от усещането за хинин в него.

Навремето така издирвах красическо Блъди Мери / любимият ми коктейл/, помня само на Капана беше екстра, но като се прекали с Уорчестър и лимоновият сок ми беше - бляк. За това си го пия вече и без тия съставки
Виж целия пост
# 1 268
Аперол шприц има все пак пропорции, не масовата чаша пълна с лед и газирана вода и аперол за бледооранжев цвят. На места даже и просеко не слагат.
Виж целия пост
# 1 269
В издирване съм на нормален аперол къде може да си пие, а не разредената водичка с блед оранжев оттенък, съдържаща основно лед и газирана вода, която масово продават.
Та ще се радвам, ако някой сподели къде  е пил добър аперол.

Бар Тони Simple Smile
Виж целия пост
# 1 270
Класика до СУ Simple Smile
Виж целия пост
# 1 271
В издирване съм на нормален аперол къде може да си пие, а не разредената водичка с блед оранжев оттенък, съдържаща основно лед и газирана вода, която масово продават.
Та ще се радвам, ако някой сподели къде  е пил добър аперол.
По летните фестивали учудващо е истински коктейлът. Аз само там съм пила неразреден.

Само аперол не знам дали сервират някъде. Все е Аперол Шприц.
Виж целия пост
# 1 272
Че то неразреден аперол става ли за пиене? Доста натрапчиво ще е.
Виж целия пост
# 1 273
Не става.
Виж целия пост
# 1 274
Досега все сме хапвали вкусни неща в Spaghetti Kitchen на Света Неделя, но вчера нещо се изложиха. Ядеше ми се нещо морско, леко за хапване с една свежа салатка. Поръчах си октопод на грил, защото ми звучеше ок - чери домати, маслини и не знам си още какво. Пристигна някаква манджа, буквално манджа - три хапки октопод с нещо като лук, фенел ли, какво е, набодено на шиш, сготвени чери домати, маслини, каперси и всичкото това нещо плуваше в около 3см зехтин. Щях да повърна, стана ми тежко само като видях колко мазно беше всичко. Салатата ми беше с козе сирене, свежи зелени салати, пикантно кашу и смокинов дресинг, с който бяха прекалили. Не се ядеше тая салата от сладост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия