Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на родителите относно бележките и академичния успех на децата в училище?
Какви са мненията на родителите относно училищните екскурзии?
Какви са мненията на родителите относно учебниците и тестовете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на родителите относно бележките и академичния успех на децата в училище?
Родителите имат разногласия относно бележките и академичния успех на децата в училище. Някои се оплакват от бележки за лошо поведение и говорене в час, докато други хвалят учениците си за компенсиране на тези бележки с учене и високи оценки. Освен това някои родители изразяват притеснения относно изпитите и стандартите за оценяване на децата си.
-
Какви са мненията на родителите относно училищните екскурзии?
Мненията на родителите относно училищните екскурзии варират. Някои родители са доволни от предстоящите пътувания и се вълнуват, че децата им ще имат възможност да изследват различни места. Други смятат, че училищата не трябва да организират екскурзии или се притесняват за безопасността на децата по време на тези събития.
-
Какви са мненията на родителите относно учебниците и тестовете?
-
Какви са видовете тестове и оценки в училище?
-
Какви са плановете за лятната ваканция?
И аз щях да пиша, че 134 е по-скоро нормата за 9годишни, но наистина си е и до ген, а и кога ще дръпне повече всяко дете. И моята девойка е като твоята - 142 см, но в сегашния клас е от по-ниските, а миналата година беше по-скоро от високите. От друга страна е в края на годината родена, а все пак тези, които са по-близо до 11те години (особено момичетата) влизат определено в пубертета и търпят "бурно" развитие