НУКК /Италианския лицей/ в Горна баня - мнения, подготовка, изпити - 4

  • 95 125
  • 762
# 345
Не ми е известно да има друга група, но ако има аз също бих искала да знам Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Няма друга група, повечето родители не разчитат на самоподготовка и затова интересът тук е намалял.
При нас се нанесоха съседи наскоро, не съм сигурна дали детето е 3 или 4 клас, но да попитам - детето на някого тук държало ли е приемен изпит в такава възраст и какво представлява? Насочила съм я към темата тук, понеже някъде назад ми се струва, че бях попадала на такава информация.
Виж целия пост
# 347
Здравейте, някой ще сподели ли как се разделя лист на части. Аз не успявам.
Виж целия пост
# 348
Търсите трите елемента, които са в една линия. От там минава едната като ги отделя. След това трябва да пресечете другите две.

Скрийншотът в от форума, ако някой си го познае.

Виж целия пост
# 349
Хиляди благодарности!!!
Виж целия пост
# 350
А дали няма някоя фейсбук група за лицея..?
Виж целия пост
# 351
Мисля, че няма.
Май никой не е споменавал тук да има.
Предполагам, че покрай курсовете може да има някоя скрита или вайбър, ама тя няма да е общодостъпна
Виж целия пост
# 352
Някой знае ли тази година кога ще бъдат обявени датите за подаване на документи за изпити ?
Виж целия пост
# 353
Здравейте, може ли някой запознат да каже какви са таксите в лицея за училищно обучение от първи клас?
Виж целия пост
# 354
Какви такси? Нали е държавно училище?
Виж целия пост
# 355
Какви такси? Нали е държавно училище?
Преди две години , когато се интересувах, някой беше споделил, че има такса за транспорт и разни други неща и излизаше нещо към 200 лева месечно… освен аз да не съм разбрала…
Виж целия пост
# 356
Какви такси? Нали е държавно училище?
Преди две години , когато се интересувах, някой беше споделил, че има такса за транспорт и разни други неща и излизаше нещо към 200 лева месечно… освен аз да не съм разбрала…

Има да. Транспорт 200 и нещо и по 6лева на ден храна.
Виж целия пост
# 357
Купони за храна има във всички държавни училища. Транспортът е логичен ако искате да го ползвате. Наппаво без пари е в сравнение с частно.
Виж целия пост
# 358
Купони за храна има във всички държавни училища. Транспортът е логичен ако искате да го ползвате. Наппаво без пари е в сравнение с частно.

Таксата за транспорт е задължителна, независимо дали се ползва.
Иначе е нищожна в сравнение с частното и допълнителните занимания,за които не се плаща.
Виж целия пост
# 359
Месечната такса излиза макс. 280лв. (варира по някой лев ако детето е отсъствало). Таксата включва: транспорт,застраховка, храна в стола и медицинско обслужване. Ядеш, не ядеш, ползваш или неползваш транспорт-това е таксата. Занималня има.за всички. Учителката на дъщеря ми им е учителка и по занималня.


Здравейте, може ли някой запознат да каже какви са таксите в лицея за училищно обучение от първи клас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия