Кралски работи и клюки - май 2022

  • 74 656
  • 1 220
# 1 140
Не харесвам гащеризони. Винаги съм се чудела как ходят до лейди'с рум с тях 😉
А панталони с такава дължина не понасям! Крачоли с шлейф ли са това 😂
От мен - голямо НЕ за Шарлийн днес!
Виж целия пост
# 1 141
В невероятно красив цвят е облечена Шарлийн днес . Но до там приключва всичко хубаво.
Визуално това прекрасно деколте прави още по-мощни раменете на принцесата , особено в гръб.
И определено не е красиво. За дължината на крачолите , не знам каква е модната тенденция на толкова високи жени да се влачат така крачолите , те и без това си имат такива прекрасни дължини на краката , колко по -дълги ще ги направят .....
А Беатриче е прелест за окото .
Виж целия пост
# 1 142
На мен ми харесва Шарлийн и самият гащеризон, но нещо не стои както трябва 🤔 Май идва от това, че не и предава хубави женски извивки.
Шарлот изглежда много отслабнала, иначе е хубава.
Виж целия пост
# 1 143
Матилде и син  са бягали  на 20 километровото бягане в Брюксел.

Фредерик днес на парад на ветераните.

Виж целия пост
# 1 144
Жак и Албер връчват за първо място, Шарлийн с Габриела за второ, Пиер за трето. За жалост не спечели техния пилот.
На екран е още по-красив цветът. Другият недостатък е липсата на сутиен.
Не изглеждаше да се влачат крачолите, хубав силует ми се стори
Виж целия пост
# 1 145
И аз ги гледам, децата са прекрасни 😍
Шарлийн изглежда свежа, Албер като чичак 😀
Габриела колко е сериозна, Жак се стресна от шампанското 😀
Виж целия пост
# 1 146
Някой ако види снимки от сватбата на внучката на Симеон, Мафалда,  да сложи.
Вчера е била в тесен кръг.
В профила на Олимпия има, но не и на булката, само на приятелки..
https://instagram.com/olympiagreece?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 1 147
И аз тъкмо ги гледах на награждаването, Шарлийн много ми хареса, цвета е много нежен и с новата прическа много и ходи.
Виж целия пост
# 1 148
Барфли благодаря ти. Гледах ги тези на гостите.
Но нея никой не я показва. Дано пуснат снимки.
Сладурчето не слуша.

Шарлот ми е едно към едно с Беа от онзи ден с белия тоалет.
Виж целия пост
# 1 149
За мене  свежа и напълняла спрямо снимките от Африка ,дето беше опасно за гледане даже. Може да не се разбират чак като голяма любов, но поне са заедно и при децата си личи. То като се жениш с такава разлика във възрастта рядко  си доволен след години, все някакъв дефицит или сметка си покрил при брака. Но при тях и с деца   е трудно да се разделят. Децата са наследници, то и за това се е бракувал, да има законни наследници и сложно.
 Да е добре , и децата да са добре, а са сега, личи по лицата им, пък много любов не вярвам да има там.
И да има ,не им прилича да я показват като други ,млади, публично.
Виж целия пост
# 1 150

"Стринката" на булката е като латинка или от онези жълто-лилави виолетки.😄
Мете-Марит и инфанта Кристина са били на сватбата.
Виж целия пост
# 1 151
Ааа, давиз, не съм съгласна. Шарлот е с по- хубави обувки 😅
Беатриче Боромео как я пропуснах. Много е хубава.
На Фреди много му ходи тази униформа.
Виж целия пост
# 1 152
Майк Тиндъл с децата на увеселителен парк, докато Зара е на конно състезание.
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-10865287/Mike-Tindall … witter_mailonline













Виж целия пост
# 1 153
Много снимки и събития, едва наваксах. А и още предстоят, много е хубаво така, да се чудим кое по-напред да коментираме.
Шарлийн страшно ми хареса и в двата сета. Млечносиният гащеризон е уникален, на нейната амазонска фигура стои страхотно.
Още монакци от днес, Андреа и Татяна също са там:


Шарлот не ми хареса, много е измършавяла и тази рокля не и стои добре. Боромео е с разкошен тоалет. Тя самата не ми е много симпатична, но не мога да отрека, че е много стилна.
Александра Хановерска и тя е била на Формулата:

Нищо от сета и не ми харесва обаче.
Роклята на Мегън е средна хубост. Жалко, че няма по-хубави снимки поне да видим как и стои.
Виж целия пост
# 1 154




Готина снимка



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия