Кралски работи и клюки - май 2022

  • 74 656
  • 1 220
# 210
Полубританска - съгласих се Simple Smile, може би даже 1/4

Мери, на The Home Guard's парад в Копенхаген


https://billedbladet-prod.imgix.net/s3fs-public/media/article/de … lib=imgixjs-3.4.0
Виж целия пост
# 211
Мери тези дни залага на синята гама.
Харесва ми днес палтото й рокля, платката отпред го разчупва и не е скучно.
Виж целия пост
# 212
Полубританска - съгласих се Simple Smile, може би даже 1/4

Мери, на The Home Guard's парад в Копенхаген
Това от сега ли е ? Страхотна.
Каква осанка има тази жена. Класата си личи от далече.💓
Скрит текст:



А Фреди е поканил деца в двореца да играят игри заедно на деня в който не учат а играят спортни игри в училище.
Егати кефа да играеш с престолонасленика в задния му двор.😀

Виж целия пост
# 213
Просто е невероятна Кейт.
Винаги ме изненадва с блестящ вид и визия.
Виж целия пост
# 214
Като статуетка е Кейт - нежна, касива, изящна!

Виж целия пост
# 215



Носено и преди на паради.

Виж целия пост
# 216
Колко грациална е Мери. Красива, изящна и женствена. Страхотна осанка има. Истинска бъдеща кралица.
Виж целия пост
# 217
Днешната отличничка😄



Мери я следва на втаро място
Виж целия пост
# 218

Кейт и днес изглежда невероятно..
Виж целия пост
# 219
Колко грациална е Мери. Красива, изящна и женствена. Страхотна осанка има. Истинска бъдеща кралица.
Стойката и походката са уау винаги. Никога не съм я мислила за красива дори като млада, но излъчването е това което е уау.
При Летисия е същото, но там само излъчването не харесвам. Само когато се смее е добре.
Като днес. Направо с кеф да я гледаш как се забавляваше с дамата със същата рокля.
Вижте и реакцията като видя дамата.😀

Виж целия пост
# 220
Колко грациална е Мери. Красива, изящна и женствена. Страхотна осанка има. Истинска бъдеща кралица.
Стойката и походката са уау винаги. Никога не съм я мислила за красива дори като млада, но излъчването е това което е уау.
Ето и на видео https://www.billedbladet.dk/kongelige/danmark/foerste-gang-kronp … e-til-topkarakter
Виж целия пост
# 221
Лана и видеото показва това което мисля. Класа във всичко. Знае кога да се усмихва, кога да е сдържана, как да общува.
]
Ехее днес само Рания ми липсва.
Ето ѝ Максима.
Възпоменателен ден за загиналите.



Виж целия пост
# 222

Кейт и днес изглежда невероятно..
Тази снимка е пипана.
Или Кейт е пипана скоро и то доста професионално 😀
Не съм фен на последната й рокля, но нея я харесвам.
Летисия е топ! Каква жена! Спомням си онзиден снимките с наша Радева и ми става много гадно за Десислава - тя хем има такова едро тяло, хем роклята й не бе добре подбрана, хем до Летисия 😒 после обаче я видях като жълтото пиле и ми мина 😂 щом се е съгласила да ги облича тия дрехи - да си понася критиките…
Виж целия пост
# 223

Максима ми изглежда отслабнала, може и от черното да е. Много добре изглежда.
Виж целия пост
# 224
Снимката е професионална. Затова предпочитам клипчетата, там са си живи и истински.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия